تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • بازار قراضه در چه حال است
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه وارداتی در ترکیه هفته گذشته همچنان صعودی بود و شاخص قیمت استیل ایندکس 3 دلار رشد نموده به 510 دلار سی اف آر ترکیه رسید ولی اواخر هفته تمایل به خرید ترک ها کاهش یافت.
 • بازار قراضه آلمان
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- جو بازار قراضه آلمان چندان واضح نیست. معامله ای از قراضه خرد شده هفته گذشته در 375 یورو درب انبار بسته شد و قراضه مخلوط ای1 و ای 3 در 330 تا 345 یورو درب انبار معامله شد، در حالی که یک هفته قبل 315 تا 320 یورو بوده است.
 • سرمايه گذاري 56 ميليون يورويي بانك توسعه اسلامي براي تجهيز معدن زغال سنگ خمرود
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  بانك توسعه اسلامي براي نخستين بار با هدف تجهيز معدن زغالسنگ خمرود، 56 ميليون يورو سرمايه در اختيار بخش معدن ايران قرار مي دهد.
 • نوسان قیمت‌ها از سوی بخش خصوصی
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  گروه بورس كالا- طی روز گذشته نرخ محصولات برخی از خصوصی‌ها در بازار غیررسمی نوسان داشت، به گونه‌ای که در این روز میلگرد فولاد کرمانشاه، بناب و پولاد کف از کاهش قیمت نسبت به روز ماقبل از آن برخوردار بود.
 • رشد نرخ آلومینیوم در بازار
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  گروه بورس کالا- روند نرخ آلومینیوم در بازار داخلی روز گذشته افزایشی بود. به گفته فعالان بازار معامله شمش آلومینیوم در بورس کالا با نرخ 2 هزار و 700 تومان سبب شد تا نرخ شمش در بازار داخلی آلومینیوم نیز رشد کند.
 • تداوم کاهش نرخ تیرآهن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  گروه بورس کالا- در مبادلات روز دوشنبه 27 دی‌ماه جاری، قیمت تیرآهن در بازار تهران کاهش داشت. به گزارش دنیای اقتصاد، سبدتیرآهن ریز از کاهش 200 توماني تا 1 هزار تومانی نرخ در بازار تهران برخوردار بود.
 • قيمت آهن در بازار آزاد اصفهان مورخ: 27/10/1389
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  قيمت آهن در بازار آزاد اصفهان مورخ: 27/10/1389
 • طی 9 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل صورت گرفت
  کاهش 4 درصدی حجم واردات آهن آلات
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۸ دي
  آزاده حسینی میزان واردات آهن‌آلات طی 9 ماه امسال معادل 8 میلیون و 283 هزار و 849 تن بود که نسبت به دوره مشابه سال قبل از افت 4 درصدی برخوردار بود.
 • موجودی انباری مس بورس شانگهای به بالاترین حد در 7 ماه گذشته افزایش یافت
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۷ دي
  بلومبرگ بر مبنای داده های منتشر شده از سوی بورس پیشفروش شانگهای گزارش داد که موجودی انباری مس ردیابی شده از سوی این بورس برای سومین هفته به بالاترین حد در هفت ماه گذشته افزایش یافت.
 • افزایش قیمت تیرآهن در خاوردور
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۷ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- اخیرا معاملات تیرآهن بال پهن در خاوردور در قیمت 780 تا 800 دلار هر تن سی اف آر انجام شده است که نسبت به قیمت 710 تا 720 دلار هر تن سی اف آر در اوایل ماه دسامبر افزایش یافته است.