تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • پیش‌بینی افزایش تولید مس شیلی در سال 2011
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  پیش‌بینی می‌شود تولید مس شیلی در سال جاری میلادی تا 500 هزار تن افزایش یابد.
 • معدن کلاهواسی 10 هزار تن مس از بندر آریکا صادر می کند
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  داو جونز گزارش داد که معدن شیلیایی دونیا اینه س دو کلاهواسی، علی رغم اعلام فورس ماژور در مورد فروشهای کنسانتره مس خود در 20 دسامبر 2010، حدود 10 هزار تن کنسانتره مس را از بندر شمالی آریکا در هفته جاری صادر خواهد کرد.
 • افزایش سرمایه فولاد مبارکه، امید به افزایش بهره وری
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  نمابورس، شرکت ها- روز گذشته فولاد مبارکه اصفهان اخذ مجوز افزایش سرمایه 10 هزار میلیارد ریالی را اعلام کرد. بر این اساس "فولاد" سرمایه خود را از 15 هزار و 800 میلیارد ریال به 25 هزار و 800 میلیارد افزایش داد که 79 درصد این مبلغ از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران و 21 درصد از محل سود انباشته است.
 • افت ارقام تولید مس شرکت ریو تینتو در سال 2010
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  گزارش می شود که شرکت معدنکاری جهانی ریو تینتو احتمالاً در بیانیه مربوط به نتایج عملیاتی فصل چهارم که امروز منتشر خواهد شد ارقام پایین تری را برای تولید سالانه 2010 مس، طلا و اورانیوم خود اعلام کند.
 • افزایش قیمت قراضه در ژاپن
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش 64 دلار هر تن قیمت قراضه صادراتی در مزایده جمعه گذشته کانتو تتسوگن، قیمت این محصول در بازار داخلی ژاپن نیز افزایش یافته است.
 • رشد قیمت قراضه در انگلیس
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت خرید قراضه پی اند اس کارخانه ها در انگلیس برای معاملات ماه ژانویه 48 یورو هر تن افزایش یافته است.
 • افزایش پنهانی قیمت خرید قراضه در چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- خبر ها حاکی از آن است که بزرگترین مصرف کننده قراضه در چین یعنی شاگانگ استیل با پرداخت مخفیانه قیمت بالاتر به عرضه کنندگان قراضه در تلاش است قراضه بیشتری فراهم کند و این امر سایر فولاد سازان شرق چین را برای تامین قراضه با مشکل مواجه ساخته است.
 • تقاضای سنگ آهن چین بالاتر از حد انتظار
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- افزایش نگرانی از اختلال در عرضه سنگ آهن، موجب شد تا قیمت سنگ آهن وارداتی در چین باز هم افزایش یابد. تقاضای چین بالاتر از حد انتظار است و کارخانه ها در تلاشند برای تعطیلات سال نو چین ذخیره کنند.
 • افزایش قیمت تیر آهن در ژاپن
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- پس از افزایش قیمت 37 دلاری دسامبر، حال نیپون استیل ژاپن قیمت قراردادهای تیرآهن ژانویه را 120 دلار بالا برده است.
 • افزایش قیمت بیلت در چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت در شمال چین از اواسط هفته قبل روند صعودی گرفته ازاین رو فعالان بازار پیش بینی نموده بودند پس از آن که چهار شنبه گذشته قیمت به 643 دلار رسید تا قبل از تعطیلات سال نو چین افزایش قیمت بیشتری در راه نباشد.