تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

قیمت روز آهن آلات

زیر گروه ها:


 • قیمت ورق گالوانیز در شمال غرب اروپا، همچنان بالا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در شمال غرب اروپا هنوز خواستار فروش این محصول در قیمت 750 یورو هر تن درب کارخانه هستند. گزارش ها نشان می دهد که یکی از کارخانه ها نیز قیمت 750 تا 760 یورو هر تن را پیشنهاد داده است.
 • قیمت میلگرد در امارات
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- با اعلام قیمت های جدید فوریه فولاد سازان اماراتی در 749 تا 750 دلار، ظاهرا خریداران به قیمت های جدید عادت کرده اند.
 • احتمال افزایش قیمت ورق در روسیه
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق کارخانه ها در روسیه برای تحویل در ماه فوریه رشدی 8 تا 10 درصدی را نسبت به ژانویه تجربه کرده است.
 • افزایش قیمت پاکستان استیل
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پاکستان استیل قیمت ورق خود را 6 تا 24 دلار در هر تن افزایش داده است.
 • سکوت بازار نقدی سنگ آهن ولی قیمت ها همچنان بالا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت نقدی سنگ آهن صادراتی هند از اواخر هفته قبل در چین آرام شده چرا که خریداران چینی در شرف تعطیلات سال نو در هفته آینده، معامله نمی کنند . فعالان بازار انتظار دارند قیمت ها با افزایش خرید در هفته دوم فوریه افزایش یافته یا حداقل در سطوح فعلی ثابت بماند.
 • بازار سنگ آهن: شاخص قیمت ها در سطح بالا ولی خریداری نیست
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- انتظار می رود قیمت پیشنهادی هند برای سنگ آهن 5/63 درصد در سطح 190 دلار باقی بماند. تکمیل موجودی های آخر سال از اوایل ژانویه موجب رشد قیمت سنگ آهن وارداتی در چین به 200 دلار با کرایه حمل می شود که آخرین بار در فوریه 2008 مشاهده شد.
 • قیمت بیلت در ویتنام بالاتر از میلگرد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از تولید کنندگان بیلت در ویتنام قیمت ها را به 714 تا 733 دلار در هر تن افزایش داده اند در حالی که پیش از این قیمت ها 667 تا 676 دلار در هر تن بدون مالیات بر ارزش افزوده بوده است. به نظر نورد کاران قیمت های جدید خیلی بالاست و عملی نیست.
 • قیمت محصولات فولاد اصفهان در 1389/11/4
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۶ بهمن
  قیمت محصولات فولاد اصفهان در 1389/11/4
 • افزایش قیمت ورق تخت در اوکراین
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت تحویل ماه فوریه در اوکراین به شدت افزایش یافته است. در این میان برخی از کارخانه ها موفق به افزایش 100 دلار هر تن قیمت ورق تخت خود نسبت به ماه گذشته شده اند.
 • رکورد جدید شاخص قیمت سنگ آهن
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت خلوص 62 و 58 درصد هفته گذشته رشد بالایی داشته و به روند صعودی اول نوامبر تاکنون ادامه داده است.
1 2