تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بازده بورس تا پایان سال به 30درصد می‌رسد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۱ مرداد
  ایسنا- یک کارگزار بورس با تشریح عوامل چهارگانه افت بازار سرمایه به آینده مثبت بورس و بازدهی 30 درصدی این بازار تا پایان سال اشاره کرد.
 • موج مثبت در بورس
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۱ مرداد
  گروه بورس-همایون دارابی: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته شاهد حمایت سهامداران عمده از روند قیمتی برخی از نمادهای عمده بازار بود.
 • تیرآهن سایز بالا هنوز روی خط ارزانی قرار دارد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  گروه بورس کالا – در معاملات روز گذشته بازار آهن قیمت میلگرد ثابت بود، اما تیرآهن در سایزهای پایین رشد کرد و در سایزهای بالا کاهش نرخ داشت. بر اساس این گزارش در معاملات دیروز بازار آهن تیرآهن 16 و 18 به ترتیب یک و 4 هزار تومان رشد کردند، اما تیرآهن 20 و 22 هر دو 3 هزار تومان و تیرآهن سایز 24 ، 10 هزار تومان در هر شاخه ارزان شد.
 • ثبات نسبی مقاطع فولادی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  گروه بنگاه‌ها - در نخستین روز از هفته مقاطع فولادی اغلب فولادسازان خصوصی از ثبات قیمت برخوردار بود.
 • ذوب‌آهن امروز در بورس پذیرفته می‌شود
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  گروه بورس- علیرضا باغانی: معاون جدید ناشران و امور اعضای بورس اوراق بهادار تهران از پذیرش قریب‌الوقوع ذوب آهن اصفهان در بازار سرمایه ایران خبر داد.علی سنگینیان که با خبرنگار دنیای‌اقتصاد سخن می‌گفت، با اشاره به جلسه امروز هیات پذیرش افزود: روز یکشنبه هیات پذیرش برای پذیرش ذوب آهن اصفهان تشکیل جلسه خواهد داد و احتمال پذیرش این شرکت اصل چهل و چهاری در بورس طی جلسه امروز وجود دارد.
 • پول فروش هرمزگان به صنعت بازگشت
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  گروه صنعت و معدن - «بخشی از مبلغ حاصل از فروش مجتمع فولاد هرمزگان در جهت بسته‌های حمایتی وزارت صنایع و معادن به صورت تسهیلات در اختیار واحدهای صنعتی قرار گرفت.»
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 30 ( ایران )
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  ورق هفته بسیار آرامی را پشت سر گذاشت. ورق گرم ضخامت 2 میلیمتر رول در بندر انزلی اول هفته را با 915 تا 920 تومان شروع کرد ولی از روز سه شنبه به بعد افت کرد و به 900 تا 905 تومان رسید. ورق های گرم محصول کاویان و اکسین تفاوت قیمتی نداشت.
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 30 ( جهان )
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  در امریکا ظاهرا بازار ورق به کف خود نزدیک شده و ورق گرم با 15 دلار افت 700 تا 720 دلار در هر شورت تن بود. فعالیت بازار ورق ترکیه کاهش یافته قیمت فعلی بازار ورق گرم در ترکیه 710 تا 750 دلار است که نسبت به هفته قبل تغییری نکرده است.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت سنگ آهن پلاتس 14/0 درصد رشد داشته و به 176 دلار و 75 سنت هر تن خشک سی اف آر شمال چین رسید. شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استیل ایندکس به 175 دلار سی اف آر باز گشته و معادل 50 سنت افت داشت ولی نسبت به هفته قبل 2/0 درصد بهبود داشت.
 • بازار قراضه چین
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت خرید قراضه در شرق چین بالا رفته و در صورتی که تعداد کارخانه هایی که قیمت را بالا ببرند افزایش یابد بر بازار نقدی تاثیر خواهد گذاشت. قیمت خرید کارخانه ای 8 دلار بالا رفته و به 579 دلار با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسیده است.