تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • فاز اول فولاد پاسارگاد کوار تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  معاون معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مرحله اول طرح فولاد پاسارگاد کوار شامل بخش ذوب آهن قراضه و اسفنجی با ظرفیت یک میلیون تن تا پایان امسال به بهره‌برداری می‏رسد.
 • فولاد میانه، مهر91 فولادسازی را آغاز می کند
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  خبرگزاری موج - مدیرعامل طرح فولاد میانه از راه اندازی واحد احیای مستقیم این طرح تا پایان بهمن امسال و پروژه فولادسازی تا پایان مهر91 خبر داد.
 • در 5 ماهه نخست امسال :
  رشد 11درصدی تولید محصولات نهایی فولاد بخش دولتی
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  مجموع تولید محصولات نهایی فولاد توسط واحدهای تولید کننده بخش دولتی در 5 ماهه منتهی به مرداد ماه سال جاری به 4میلیون و967هزارو616 تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد11درصدی را نشان می دهد.
 • طی شهریور ماه امسال ؛ "کروی" 2 میلیون سهم "فولاد" را فروخت
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  شرکت توسعه معادن روی ایران با انتشار صورت وضعیت پرتفوی یک ماهه منتهی به 31 شهر یور ماه 90 تعداد 2 میلیون سهم شرکت فولاد مبارکه را با بهای تمام شده 5 میلیارد و 980 میلیون ریال و با مبلغ 6 میلیارد و 526 میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت میزان 546 میلیون ریال سود شناسایی کرد.
 • کاهش قیمت کلیه فلزات غیرآهنی
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز بیست و نهم سپتامبر کاهشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، مس، سرب، روی، نیکل و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با رشد مواجه شد.
 • بورس لندن : نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز بیست و نهم سپتامبر نسبت به روز قبل آن دچار نوسان شد.
 • حرکت کج‌دار و مریز بازار آهن در روزهای رکود
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  بازار آهن هفته گذشته را در شرایطی سپری کرد که به دلیل رکود حاکم برآن قیمت مقاطع از نوسان زیادی برخوردار نبود، گرچه این موضوع در مورد ورق صدق نمی‌کند و به واسطه رشد قیمت در بورس کالا، بازار نیز با افزایش همراه بود.
 • بورس لندن ; نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز یکم سپتامبر نسبت به روز ماقبل آن دچار نوسان شد.
 • رشد نرخ آلیاژآلومینیوم و سرب و افت مس و نیکل
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  گروه بورس جهانی - روند قیمت فلزات در معاملات روز یکم سپتامبر دچار نوسان شد. در این روز نرخ آلومینیوم، نیکل، مس، قلع و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن با افت مواجه شد و تنها نرخ آلیاژآلومینیوم و سرب رشد داشت.
 • تعطیلات سرعت رشد قیمت آهن را گرفت
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  با اعلام تعطیلات دو روزه به مناسبت عید فطر تب بازار فولاد فروکش کرده و روند صعودی قیمت‌ها متوقف شد. به نظر می‌رسد در هفته پیش رو بازار از یک سو تحت فشار کمبود مواد اولیه فولاد و قیمت‌های بالای شمش‌های وارداتی باشد و از سوی دیگر کمبود تقاضا برای محصول نهایی و شایعه واردات میلگرد از سوی دولت از فشار برای رشد قیمت‌ها می‌کاهد.