تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ایست قیمت‌ها از سوی فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۳ مهر
  گروه بنگاه‌ها - برای چهارمین روز متوالی در هفته جاری، بازار غیر‌رسمی فولاد ثبات قیمت‌ها را تجربه کرد. در مبادلات روز سه‌شنبه 12 مهر ماه جاری میلگرد اغلب شرکت‌ها بدون تغییر نرخ در بازار غیر‌رسمی عرضه شد. سایر مقاطع فولادی نیز بدون نوسان قیمت از سوی بخش خصوصی مورد مبادله قرار گرفت.
 • کاهش قیمت آهن ادامه‌دار شد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۳ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن قیمت میلگرد و تیرآهن ارزان شد. بر این اساس، قیمت میلگرد در همه سایزها نیم درصد کاهش یافت. تیرآهن نیز در برخی سایزها با نوسان کمی روبه‌رو شد و 300 تومان تا 2 هزار تومان در هر شاخه کاهش داشت و در سایزهای بالاتر از 24 نیز 4 تا 6 هزار تومان در هر شاخه ارزان شد. در این روز تنها تیرآهن سایز 22 با رشد 6 هزار تومانی در هر شاخه مواجه شد.
 • در نخستین روز کاری بورس فلزات رقم خورد: قیمت مس در سرازیری
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
  طی معاملات روز دوشنبه در بازار فلزات لندن، مس با کاهش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 6 هزار و 795 دلار صورت گرفت.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 12 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
 • افت قیمت‌ها قبل از جلسه لوکزامبورگ
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
  گروه بورس جهانی – دادوستد بازارهای سهام و کالایی دیروز به تاثیر از نگرانی‌های اروپا و جلسه وزرای مالی لوکزامبورگ درباره تصویب بسته کمک به یونان با نوسان رو به پایین دنبال شد. مبادلات بازارهای سهام و کالا روز گذشته به تاثیر از نگرانی‌های عمیق نسبت به بحران اروپا و از سویی رکود در ایالات متحده با کاهش قیمت‌ها در آسیا و اروپا همراه شد.
 • پیامدهای فولادی نوسان نرخ ارز
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
  گروه بنگاه‌ها- زهرامسافر: شش ماه از سال گذشت، اما شرایط بازار برخلاف آنچه فولادسازان برای نیمه دوم امسال پیش‌بینی کرده بودند پیش رفت.
 • ثبات قیمت‌ها ادامه‌‌دار شد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
  گروه بنگاه‌ها - مبادلات دیروز بازار غیر‌رسمی آهن همچنان شاهد ثبات قیمت‌ها بود. به‌جز کاهش 5 تومانی آریان فولاد سایر شرکت‌ها میلگرد تولیدی خود را بدون تغییر قیمت اعلام کردند.
 • قیمت آهن نزولی ، اما آرام
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۲ مهر
  گروه بورس کالا – قیمت میلگرد دیروز در بازار آزاد تا 5 تومان ارزان شد. تیرآهن سایز‌های 14 تا 18 هم یک هزار تومان در هر شاخه، تیرآهن 24 و 27 و 22 نیز تا 2 هزار تومان در هر شاخه کاهش یافت.
 • بازار کشش گرانی قیمت ها را ندارد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۱ مهر
  خبرگزاری موج - قیمت تیرآهن و میلگرد در بازار داخلی پس از افزایش نرخ شمش آهن و دلار در بازار جهانی بین 10 تا 15 تومان گرانتر شده است.
 • فردا دومین محموله صادراتی سنگ آهن در بورس کالا عرضه می شود
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۱ مهر
  دومین محموله صادراتی سنگ آهن دانه بندی این شرکت به میزان ۵۰۰ هزار تن در بورس کالا عرضه می‌شود.