تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • قیمت‌ها کاهش داشت
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۷ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز بازار غیر‌رسمی آهن شاهد کاهش قیمت از سوی بخش خصوصی بود. سرانجام پس از یک هفته ثبات قیمت‌ها، مبادلات دیروز فولادسازان خصوصی با افت نرخ محصولات انجام شد. دیروز میلگرد برخی از شرکت‌ها از جمله کرمانشاه، بناب،آریان فولاد و سیادن کاهش 5 تومانی را در هر کیلو تجربه کرد. به‌جز رشد 10 تومانی شمش 3SP فولاد کیمیا، مابقی تولید‌کنندگان شمش تولیدی خود را بدون تغییر نرخ به بازار عرضه کردند.
 • رشد قیمت آهن در اولین روز هفته
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۷ مهر
  گروه بورس کالا – در نخستین روز هفته، قیمت میلگرد با رشد نیم تا یک درصدی روبه‌رو شد. تیرآهن سایزهای 14 و 20 تا 27 ثابت ماند، اما نرخ تیرآهن 16، در هر شاخه 3 هزار تومان و تیرآهن 22 نیز 500 تومان در هر شاخه رشد کرد. تیرآهن شاخه 18 نیز یکهزار تومان در هر شاخه افت کرد.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 16 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
 • بازارهای نگران در انتظار تعیین نرخ بهره اروپا
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی – بازارهای جهانی سهام و کالا قبل از تعیین نرخ بهره از سوی بانک مرکزی اروپا با نوسان قیمت دنبال شدند، این در حالی است که جلسات دولتمردان اروپایی و آمریکایی در ماه اکتبر به منظور بهبود وضعیت بدهی‌های منطقه یورو، معامله‌گران را با حالت انتظار امیدوارکننده‌ای روبه‌رو کرده است.
 • در معاملات بورس لندن رخ داد افت سرب، رشد مس و آلومینیوم
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز ششم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، نیکل، مس، روی و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با رشد مواجه شد. در این روز تنها نرخ سرب با افت همراه شد.
 • بورس لندن : رشد نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز ششم اکتبرنسبت به روز قبل آن افزایشی بود، اما معاملات آتی این کالا با افت مواجه شد.
 • رصد صنعت بعد از هدفمندی یارانه‌ها
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه صنعت و معدن - اوضاع صنعت این روزها روایت‌های متفاوتی دارد که از صفر تا صد آن نزد راویان کاملا با یکدیگر، متفاوت است.همزمان با افتتاح نمایشگاه صنعت بار دیگر فضای گفتمانی در خصوص عملکرد بخش اجرایی کشور در حوزه صنعت مورد توجه قرارگرفته است.
 • افزایش نوسانات در بورس تهران
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس- همایون دارابی: بورس اوراق بهادار تهران همراه با بازارهای جهانی هفته گذشته نیز شاهد ادامه نوسان‌های دائمی بوده است.
 • رونق بازار فولاد در نیمه دوم سال‌جاری
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بنگاه ها-زهرا مسافر:مدیرعامل شرکت فولاد غدیر‌ایرانیان دیدگاهی بسیار خوشبینانه نسبت به بازار فولاد کشور دارد و معتقد است، در صورت‌ایجاد بستر مناسب برای تولید، ‌این امر اتفاق خواهد افتاد.
 • طی 8 ماهه امسال تولید فولاد خام جهان از مرز یک میلیارد تن گذشت
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  تولید فولاد خام جهان طی 8 ماهه سال جاری میلادی به یک میلیارد و 11 میلیون تن رسید. چین طی این مدت باز هم صدرنشین فولادسازان بود. در این رتبه بندی که از سوی موسسه بین‌المللی آهن و فولاد صورت می‌گیرد ژاپن و آمریکا به ترتیب دومین و سومین فولادساز بزرگ دنیا شدند. ژاپن در 8 ماه امسال 72 میلیون و 132 هزار تن فولاد خام تولید کرد در حالی که در مدت مشابه سال قبل 72 میلیون و 698 هزار تن فولاد تولید کرده بود و در این مدت با وجود سونامی و آسیب کارخانه‌های فولادسازی ،کمتر از یک درصد افت تولید داشت.