تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • رشد 64 درصدی صادرات فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  خبرگزاری موج - میزان صادرات فولاد خام و محصولات فولادی ایمیدرو در نیمه نخست امسال با متوسط رشد 64درصدی همراه شد.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 18 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
 • معاون اول رییس‌جمهور خطاب به وزیر صنعت: صنعتگران را نیازاریم
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه صنعت و معدن- مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران، با وعده تشکیل جلسه دولت با محوریت بررسی مشکلات بخش صنعت خاتمه یافت.
 • انتظار و تردید سرمایه‌گذاران
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس- شروین شهریاری: معامله‌گران بورس تهران در روز گذشته تحت تاثیر فضای انتظار برای انتشار گزارش‌های شش ماهه و به تعویق انداختن تصمیمات سرمایه‌گذاری خود شاهد جوی راکد و ضعیف در فضای معاملات بودند که در نهایت به کاهش 16/0درصدی شاخص کل منجر شد.
 • فصل پشیمانی خریداران
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: بازار آهن روز گذشته را با رکود سهمگینی که برای بسیاری از معامله‌گران نگران‌کننده بود آغاز کرد، به طوری که گفته می‌شد تعداد افرادی که پیشنهاد خرید داشته و نرخ پیشنهادی خود را اعلام می‌کردند بسیار محدود و انگشت شمار بوده است. اگرچه این شرایط از اواسط هفته قبل آغاز شده، اما نکته مهم این است که این شرایط در حالی در بازار ایجاد شده که هنوز دوره رکود فصلی بازار آهن که معمولا از اواخر آبان ماه آغاز و تا اوایل بهمن ادامه می‌یابد شروع نشده و به بیانی دیگر این شرایط، زودتر از موعد رخ داده است.
 • تغییر در زمان و روند معاملات بورس کالا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس کالا – بورس کالای ایران روز گذشته در رابطه با زمان معاملات چند کالایی و حذف سقف سفارش اطلاعیه‌های جداگانه ای صادر کرد. محمود غفاری مدیر امور ناظران و تالارهای بورس کالا با اشاره به راه‌اندازی سیستم ثبت سفارش اتوماتیک کنترل تناژ تقاضای مشتریان از روز شنبه هفته جاری گفت: سقف سفارش هر کارگزار از هزار تن حذف شده و هر کارگزار می‌تواند به میزان مشتریان خود امکان ثبت سفارش داشته باشد. غفاری در ادامه افزود: پیش دریافت محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی به میزان 10 درصد قیمت پایه بلوکه می‌شود.
 • ثبات مجدد قیمت‌ها در بازار غیر‌رسمی آهن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز نرخ مقاطع فولادی اغلب شرکت‌ها بدون تغییر بود. میلگرد تمامی فولاد سازان خصوصی بدون نوسان قیمت در بازار غیر‌رسمی عرضه شد. به‌جز کاهش 10 تومانی نبشی اصفهان، مابقی شرکت‌ها نبشی تولیدی خود را بدون تغییر نرخ به بازار عرضه کردند. شمش فولاد نیز همچنان بدون نوسان قیمت از سوی تولید‌کنندگان داخلی در بازار غیر‌رسمی مورد مبادله قرار گرفت.
 • ثبات قیمت میلگرد و تیرآهن در بازار
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس کالا – معاملات بازار آهن دیروز را در آرامش به سرکرد و در نتیجه قیمت میلگرد و تیرآهن بدون هیچ تغییری ثبات نرخ را به ثبت رساندند.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 17 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۷ مهر
 • بورس کالا سرانجام فرابورسی شد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۷ مهر
  گروه بورس کالا - بر اساس اطلاعیه‌ای که در سایت فرابورس درج شده، شرکت بورس کالا در فرا بورس عرضه خواهد شد.