تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • رشد 13 درصدی تولید فولاد آذربایجان
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  این شرکت در ۶ ماهه نخست سال ۹۰ حدود ۲۷۲ هزار و ۵۰۰ تن محصول تولید کرد، این در حالی است که میزان تولید این شرکت در مدت مشابه سال ۸۹، حدود ۲۴۰ هزار و ۵۵۶ تن محصول بود.
 • الزام فولاد مبارکه برای عرضه 60 درصد محصولاتش در بورس کالا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  خبرگزاری موج - تا پایان سال گذشته شرکت فولاد مبارکه 88 درصد از محصولات خود را به صورت مچینگ عرضه می کرد اما امسال این شرکت ملزم است تا 60 درصد محصولات خود را در بورس کالا عرضه کند.
 • گفت‌وگویی کوتاه با خدامراد احمدی در مورد مسائل مختلف بخش صنعت فولاد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  شبکه ایران - مرجان اسلامی فر - خدامراد احمدی روز گذشته برای پاسخگویی به سؤالات مردمی به روزنامه ایران رفته بودند، گفت‌وگویی کوتاه هم در مورد مسائل مختلف بخش صنعت فولاد داشتند.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 19 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
 • پاسخ به ایده پایان سرمایه‌گذاری در فولاد و سیمان
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه صنعت و معدن - صنعتگران فولاد و سیمان پایان دوره سرمایه‌گذاری در صنایع مربوطه را رد می‌کنند و معتقدند که برای اعلام خبر «پایان دوره سرمایه‌گذاری در صنایع فولاد و سیمان» زود است؛ این گفته‌ها را دبیران انجمن‌های سیمان و فولاد در پی اظهار نظرهای معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه «دوران سرمایه‌گذاری در صنایعی مثل سیمان و فولاد به سرآمده و باید به سمت سرمایه‌گذاری در صنایع نوین و با ارزش افزوده بالاتر حرکت کنیم.» بیان کرده‌اند.
 • اجرای 20 پروژه معدنی از سوی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بنگاه‌ها- شرکت سرمایه‌گذاری سپهر معدن شرق طی یک سال گذشته 20 پروژه معدنی در بخش اکتشافات، استخراج و فرآوری اجرا کرده است.
 • فولادی‌ها در پیچ و خم یارانه‌
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  طی یک سال گذشته و همزمان با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، با توجه به نوپا بودن تعداد زیادی از واحدهای فولادی بخش خصوصی در کشور، انتظارهای زیادی در میان واحدهای نورد فولادی در خصوص لزوم حمایت دولت و افزایش پلکانی هزینه‌های انرژی مطرح شد.
 • کاهش نرخ مقاطع فولادی در بازار غیر‌رسمی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز مقاطع فولادی از سوی برخی از فولادسازان خصوصی کاهش نرخ 5 تومانی را در بازار غیر‌رسمی تجربه کرد.در بین مقاطع فولادی میلگرد فولاد کرمانشاه و بناب از کاهش قیمت برخوردار بودند.
 • بازار آهن همچنان بدون تغییر قیمت
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن، قیمت میلگرد و تیرآهن بدون هیچ تغییر قیمتی ثابت ماند و گفته می‌شود تعداد افرادی که حاضر به ارائه قیمت می‌شدند، رو به کاهش بود و بیشتر معامله‌گران در انتظار تحولات بازار آهن و خروج از این شرایط سردرگمی هستند.
 • آخرین روز کاری هفته در بورس لندن: قیمت مس به روند صعودی بازگشت
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  خرید نقدی مس در آخرین ساعات معاملاتی روز جمعه در بورس لندن(پانزدهم مهرماه) با نرخ 7 هزار و 249 دلار بر تن معامله شد.