تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • رشد قیمت همه فلزات به جز آلیاژ آلومینیوم
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز دهم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلومینیوم، نیکل، مس، روی و قلع نسبت به معاملات هفته قبل آن با رشد مواجه شد. در این روز تنها نرخ آلیاژآلومینیوم با افت همراه شد.
 • بورس لندن ; رشد نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز دهم اکتبرنسبت به هفته قبل آن افزایشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات هفته قبل آن به ترتیب 11 و 11 دلار و 50 سنت رشد را به ثبت رساند.
 • کش‌وقوس در هدفمندی صنعتگران: برق بازهم رفت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه صنعت و معدن - نگرانی‌های صنعتگران صنایع آسیب‌پذیر، با قطعی برق و گاز برای برخی از آنها و اخطار قطعی برای برخی دیگر، وارد فاز جدیدی شده است.
 • اما و اگرهای پیش روی بازار ورق
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  در جریان فروش ورق در معاملات دیروز بورس کالا، نرخ ورق سرد و ورق گالوانیزه به ترتیب 9 و 57 تومان افزایش پیدا کرد، اما این تغییر قیمت نه به طور آزادانه، بلکه به صورت کنترل شده انجام شد و علاوه بر آن این دو کالا به صورت سهمیه‌بندی میان خریداران توزیع شدند.
 • نوسان قیمت‌ها در بازار غیر‌رسمی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز قیمت‌ها در بازار غیر‌رسمی از سوی برخی از شرکت‌ها با نوسان همراه بود.
 • اصرار و انکاری از جنس فولاد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  بازار آهن که مدتی است با رکود همراه شده در سال‌جاری فراز و نشیب زیادی را پشت سر گذاشت، در ابتدای سال با کنترل شدید دولت در پی اجرای هدفمندی یارانه‌ها نرخ‌ها در بورس تعدیل شد و محصولات تقریبا با یک نرخ واحد وارد بازار می‌شدند، اما با رشد قیمت‌ها در بازار جهانی و شدت گرفتن شکاف بین قیمت داخلی و جهانی با توجه به وابستگی بازار ما به واردات مجوز افزایش قیمت‌ و رقابت آن هم به صورت کنترل شده داده شد و به این ترتیب طی 6 ماه اخیر نرخ‌ها در بازار حدود 100 تومان در هر کیلو افزایش پیدا کرد، اما در نهایت رشد قیمت‌ها هم نتوانست برای تجار انگیزه واردات را تقویت کند و دولت مجددا برای متعادل‌سازی بازار وارد میدان شده و با کاهش تعرفه واردات میلگرد راه را برای ورود میلگرد باز کرد.
 • بازار ورق نزولی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران-آخرین شاخص قیمت های استیل ایندکس از افت قیمت ها در هفته اخیر خبر داده است. قیمت ورق گرم ترکیه 4 دلار افت نموده به 723 دلار درب کارخانه رسید.
 • حرکت آرام صعودی در بازار آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن قیمت‌ها پس از چند روز ثبات با نوسان روبه‌رو شد؛ به طوری که میلگرد سایزهای 18 تا 25 تا نیم درصد رشد کرد و تیرآهن نیز از سایز 14 تا 16، در هر شاخه یک هزار تومان افزایش قیمت یافت.
 • افزایش 43 میلیون تنی ظرفیت تولید فولاد کشور
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  تهران- دبیر ستاد فولاد کشور گفت:تا پایان برنامه پنجم توسعه 43 میلیون تن به ظرفیت تولید فولاد کشور افزوده می شود.
 • 38 شرکت در انتظار ورود به فرابورس
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، بانک سامان، بانک حکمت، عسکریه، چوب و کاغذ مازندران، توسعه صنعت ساختمان غدیر خوزستان، سرمایه گذاری مسکن شمال شرق، سرمایه گذاری مسکن تهران، سرمایه گذاری توسعه عمران اردبیل، بیمه ما، ساختمانی معلم، سرمایه گذاری فرهنگیان، پترو فرهنگ، تولید خودرو سایپا کاشان، تامین مواد اولیه فولاد صبا نور، توسعه وعمران استان کرمان، ذوب آهن اصفهان، بانک شهر، قند شیروان، پیچک، سیمان شمالشرق شاهرود، کشتیرانی دریای خزر، پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی کازرون، بورس کالا، پتروشیمی زنجان، بیمه نوین، بهپاک، بورس اوراق بهادار، گروه سرمایه گذاری فلات ایرانیان، بیمه میهن، بانک قرض الحسنه رسالت، فرابورس، کاشی صدف سرام استقلال آباده، مس تکنار، رهشادسپاهان، فرآورده های نوشیدنی تسنیم نوش، گروه هموطن، بیمه آرمان به عنوان شرکت هایی هستند که درخواست پذیرش خود را به شرکت فرابورس ارایه داده اند.