تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • سایه سنگین نوسان بر بازارها
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی – نوسان بازارهای جهانی به عنوان یکی از عادات بازار باعث شده اطمینان سرمایه‌گذاران به تردید آنان تبدیل شود، در واقع با انتشار گزارش‌های مثبت اقتصادی، اما چشم اندازهای مبهم از آینده و تعلل در توافق برای حل بحران بدهی دولت‌های اروپایی، سرگردانی معامله گران و نبود ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید را به دنبال داشته است.
 • نوسان نرخ فلزات در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز یازدهم اکتبر دچار نوسان بود. در این روز نرخ آلومینیوم، سرب، مس، روی و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با افت مواجه شد. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم و نیکل با رشد همراه شد.
 • بازار مواد اولیه ; افت 19 دلاری نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز یازدهم اکتبرنسبت به روز قبل آن کاهشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات روز قبل آن به ترتیب 19 و 15 دلار افت را به ثبت رساند.
 • یک هفته با تپیکس ; روزهای سکون در بازار سهام
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس- شروین شهریاری: سرمایه‌‌گذاران بورس تهران در این هفته شاهد فضایی آرام توام با رکود بودند که طی آن شاخص بورس با کاهش 1/0 درصدی در مقیاس هفتگی مواجه شد. در بعد عوامل کلان حاکم بر شرایط بازار، معامله‌گران در این هفته نظاره‌گر پیشروی بانک مرکزی در بازار ارز آزاد و عقب‌نشینی خریداران بودند که کاهش تدریجی قیمت دلار را رقم زد. این رویداد منجر به احتیاط خریداران سهام وابسته به قیمت‌های جهانی (به علت امکان محدود شدن رشد درآمد ریالی آنها از محل تبدیل نرخ ارز) شده است.
 • قیمت فولاد به کف رسیده؟
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  در هفته جاری نه ایالات متحده و نه اروپا هیچ گونه اقدامی برای آرام کردن نگرانی‌ها مبنی بر نابسامانی اقتصاد انجام ندادند. وضعیت در بازارهای مالی بسیار وخیم است و به نظر می‌رسد که شرایط از این هم بدتر شود.
 • دلایل عقب‌نشینی خصوصی‌ها از بورس
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: به دنبال کاهش قیمت میلگرد در دو هفته اخیر و عقب‌نشینی خریداران از بازار، بسیاری از عرضه‌کننده‌ها نیز از ارائه قیمت و کالا به بازار خودداری کردند و این موضوع باعث شد تا در نهایت نرخ میلگرد در آخرین روزهای هفته تا حدودی افزایشی شود، اما این موضوع بر معاملات دیروز بورس تاثیری نداشت و تقاضا همچنان برای عرضه‌های خصوصی پایین بود و این موضوع در نهایت باعث شد تا از میزان عرضه‌ فولادسازان خصوصی هم از نظر حجم و هم از نظر تعداد کاسته شود.
 • ثبات نسبی بر بازار فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز بازار غیر‌رسمی فولاد شاهد ثبات نسبی قیمت‌ها بود.
 • رشد قیمت میلگرد، ثبات تیرآهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن قیمت میلگرد نیم درصد در سایزهای بالا و یک درصد در سایزهای پایین رشد داشت. تیرآهن اما ثبات نرخ داشت و هیچ تغییری نکرد.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 20 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
 • روز مثبت بازارها
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی – بازارهای سهام و کالایی جهان، روز گذشته را با شیب مثبت قیمتی دنبال کردند. بازارهای کالایی و سهام اروپا و آسیا در شرایطی با امیدواری سرمایه گذاران با شیب مثبت قیمتی دنبال شد که دادوستد بازارهای سهام در ایالات متحده در پایان معاملات روز ماقبل کاری، منفی بود.