تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • انتشار صورت‌های مالی 6 ماهه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گروه بنگاه‌ها- شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد پس از حسابرسی اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 90 از فروش محصولات خودبیش از 117 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
 • کسب 4268 میلیارد ریال درآمد از سوی
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گروه بنگاه‌ها- شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در 6 ماه نخست سال‌جاری از فروش محصولات خود بیش از چهارهزار و 268 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
 • رشد قیمت آهن در هفته گذشته
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: با وجود گسترده تر شدن رکود بازار آهن در هفته گذشته و عدم توازن میان عرضه و تقاضا، کاهش قابل توجه موجودی‌ها که ناشی از همین رکود بود باعث شد تا در نهایت در پایان هفته از تعداد کالاهای پیشنهادی و ارائه قیمت کاسته شود که نتیجه این شرایط، رشد نسبی قیمت‌ها در بازار بود.
 • نگاهی دیگر به هدفمندسازی یارانه‌ها در صنعت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها بسیاری از فعالان و کارشناسان اقتصادی به بررسی و نقد پیامدها، تبعات و اثرات اجرای آن از زوایای گوناگون پرداختند.
 • چالش‌های تولید فولاد پس از هدفمندی یارانه‌ها
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  به‌رغم صحبت‌های اولیه در هنگام توضیح ارکان و روش‌های هدفمندی یارانه‌ها که قرار بود عرضه انرژی پس از هدفمندی یارانه‌ها حداکثر با قیمت فوب خلیج فارس باشد، متاسفانه این امکان نه تنها میسر نشد، بلکه قیمت‌ها چندین برابر افزایش یافت. از طرفی با بالا رفتن نرخ ارز مشکلات عدیده‌ای گریبان تولید‌کنندگان را گرفت و به این ترتیب تولید‌کنندگان نورد کشور مجبور شدند شمش را با قیمتی بالاتر خریداری و هزینه‌های سنگینی را نیز صرف تولید محصول کنند. حال اینکه از آن سو بدون اجرای بسته‌های حمایتی، قیمت را در بورس کالا به طور دستوری تعیین و تولید‌کنندگان را ملزم به عرضه در بورس کردند.
 • پتانسیل های رشد پیش روی صنعت فولاد ایران
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- به گزارش استیل اوربیس، در حاشیه چهل و پنجمین گردهمایی سالانه انجمن جهانی فولاد که چهارشنبه گذشته برگزار شد، کارشناسی از صنعت فولاد ایران اظهار داشت که تحریم های اقتصادی اروپا و امریکا تاثیر محدودی بر صنعت فولاد ایران داشته است. همچنین خاطر نشان کرد تولید کنندگان داخلی از جمله فولاد مبارکه، فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان اخیرا تولید را به بالاتر از ظرفیت اولیه رسانده اند.
 • افت نرخ مس و رشد قلع در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز سیزدهم اکتبر کاهشی بود. در این روز نرخ آلومینیوم، سرب، مس، روی، آلیاژآلومینیوم و نیکل نسبت به معاملات روز قبل آن با افت مواجه شد. در این روز تنها نرخ قلع با رشد همراه شد.
 • بورس لندن : افت 18 دلاری نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز سیزدهم اکتبرنسبت به روز قبل آن کاهشی بود.
 • تعطیلی دو کارخانه آرسلورمیتال
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  خبرگزاری فارس - شرکت فولاد‌سازی آرسلورمیتال بلژیک از تعطیلی دو کارخانه خود در شهر لیژ خبر داد.
 • بازار قراضه چین، نزولی
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار قراضه چین نزولی است و هفته گذشته قیمت خرید قراضه در بسیاری نقاط افت داشت.