تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • آخرین پیش بینی مصرف ظاهری فولاد در جهان
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
  طبق آخرین پیش بینی انجمن جهانی فولاد (wsa)، مقدار مصرف ظاهری محصولات فولادی در جهان در سال 2011 و 2012 به ترتیب 5/1397 میلیون تن و 6/1473 میلیون تن پیش بینی گردیده است. درصورت تحقق پیش بینی مزبور،  نرخ رشد مصرف ظاهری محصولات فولادی در سال 2011 نسبت به سال 2010 از رشدی معادل 5/6 درصد برخوردار خواهد بود.

 • کاهش قیمت بیلت صادراتی سی آی اس به ترکیه
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
  فولاد سازان سی آی اس، قیمتهای بیلت صادراتی خود را برای تولید و تحویل در ماه نوامبر به تجار و نورد کاران ترکیه کاهش دادند.
  به گزارش متال بولتن، بیلت صادراتی سی آی اس در هفته گذشته به قیمت 630-620 دلار / تن سی اف آر ترکیه تولید و تحویل در نوامبر به تجار ترک فروخته شد در حالیکه قیمتهای معامله شده پیش از آن 670-660 دلار / تن بوده است.

 • نوسان اندک قیمت‌ها در بازار غیررسمی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   گروه بنگاه‌ها - در نخستین روز از هفته پیش رو محصولات برخی از شرکت‌های فولادی نوسان اندک قیمت را در بازار غیر‌رسمی تجربه کرد.

 • تلاش تیرآهن برای جبران روند نزولی بازار
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن قیمت میلگرد در برخی از سایزها با افت روبه‌رو شد، اما تیرآهن در سایزهای مختلف با افزایش همراه بود. بر این اساس تیرآهن 14 تا 18، بین 2 تا 3 هزار تومان و تیرآهن 20 تا 27 نیز از 5 تا 9 هزار تومان در هر شاخه رشد کرد.

 • سیاست گذاری بنگاه های فراملیتی مس توسط بخش خصوصی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   خبرگزاری موج - سرمایه گذاری های عظیمی که تاکنون در صنعت مس صورت گرفته، چشم انداز ایجاد فرصت های شغلی جدید و افزایش تولید فرآوری های این صنعت در بازار را بسیار پررنگ کرده است.

 • ساعات و مراحل معاملات قراردادهای آتی بورس کالا به شکل قبل برگشت
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   تغییر ساعات و مراحل انجام معاملات قراردادهای آتی بورس کالا بدون اعمال شدن، تغییر کرد.

 • سنگ آهن سنگان به ایستگاه راه آهن اختصاصی تجهیز شد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   خبرگزاری موج - مجری طرح تجهیز معادن سنگ آهن سنگان از ارسال نخستین محموله سنگ آهن این معادن از ایستگاه راه آهن اختصاصی خبر داد.

 • اجازه ندهید کالای بی کیفیت به اسم ایران وارد شود
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   خبرگزاری موج - از سازمان استاندارد، سازمان توسعه تجارت، اتاق بازرگانی، انجمن ها و تشکل های صادرکنندگان و واردکنندگان انتظارمی رود اجازه ندهند کالایی بی کیفیت به اسم ایران وارد بازار شود وگرنه مرجوع می گردد.

 • تولید فولاد خام گیلان به ۷۰۰هزارتن خواهد رسید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۴ مهر
   ظرفیت تولید فولاد خام گیلان سالیانه ۱۱۰هزارتن است.

 • رشد فروش تولیدات معدنی و صنایع معدنی در نیمه نخست امسال
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  تهران - رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: میزان فروش و صادرات شرکت های تابعه ایمیدرو در نیمه ابتدای سال جاری با رشد قابل توجهی دربخش های فولاد ،‌ آلومینیوم و مواد معدنی همراه شد.