تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • تولید بیلت عمان رو به افزایش
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- یک تولید کننده بیلت در عمان قصد دارد ظرفیت تولید خود را تا چند سال آینده بالا ببرد تا بدین وسیله نیاز به مقاطع کشور را در سال های آینده تامین کند. ظاهرا پروژه های زیر ساختی تقاضا را بالا خواهد برد.

 • افزایش تولید اسلب ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- در 9 ماه نخست سال جاری میلادی ترکیه 7 میلیون و 230 هزار تن اسلب تولید نمود که 40 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشت. در ماه سپتامبر 903 هزار تن محصولات نیم ساخته تولید شد.

 • افت قیمت میلگرد در ایتالیا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- هفته اخیر قیمت میلگرد در ایتالیا 10 یورو افت داشته چون تقاضا کم است و قیمت قراضه نزولی است. قیمت پایه پیشنهادی کارخانه ها 280 تا 290 یورو درب کارخانه است و قیمت بازار 530 تا 540 یورو خواهد بود. در قیمت پایه 270 یورو هم معامله شده است.

 • بیلت در بورس لندن نزولی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قرارداد بیلت در بورس فلزات لندن هفته گذشته نزولی بود و بازار نسبتا غیر فعال بود. قیمت قرارداد نقدی به 562 تا 563 دلار افت نمود در حالی که اوایل هفته قبل 580 تا 590 دلار بود. بازار در رکود مطلق است و بسیاری سرگرم معامله فلزات پایه هستند. قیمت سنگ آهن به شدت افت داشته و کسی به بازار فولاد توجه ندارد.

 • بازار قراضه نزولی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته شاخص قیمت های قراضه استیل ایندکس نشانگر آن بود که قراضه وارداتی به ترکیه افت داشت. قیمت قراضه داخلی امریکا نیز نزولی بود و قراضه وارداتی هند افت شدیدی داشت.

 • بازار سنگ آهن قراردادی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت های معدنی به فولادسازان چینی حق انتخاب سنگ آهن ارزان تر را در قراردادهای فصل چهارم داده اند چرا که قیمت نقدی به کمترین حد 11 ماه گذشته رسیده است.

 • قیمت های میلگرد کارخانجات 25 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  قیمت های میلگرد کارخانجات 25 / 07 / 1390
 • پذیرش زغال سنگ توجیه ندارد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   گروه بورس کالا – پذیرش زغال‌سنگ‌آهن در شرایطی براساس مدارک و مستندات و از سویی تقاضای موجود و میزان کالاهای قابل عرضه فعلا امکان پذیر نیست که قرار است طی روز چهارشنبه همین هفته سنگ‌آهن میشدوان و جلال آباد با شرایط اختصاصی درنظر گرفته شده برای دومین بار عرضه شود.

 • موضع‌گیری انقباضی بانک‌ها در مقابل تجار فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: همزمان با گسترش رکود در معاملات بازار که برخی آن را رکود همراه با تورم تعبیر می‌کنند و سیاست جدید بانک‌ها در ارائه تسهیلات به خریداران بورسی و در نهایت کمبود نقدینگی، دیروز در بورس کالا مجددا عرضه‌های فولاد متوقف شد و تنها یک فولادساز خصوصی موفق به فروش کالا شد.

 • ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار غیررسمی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   گروه بنگاه‌ها - دیروز بازار فولادسازان خصوصی نوسان نرخ نداشت. در مبادلات روز یکشنبه 24 مهرماه جاری میلگرد تمامی شرکت‌ها از ثبات قیمت برخوردار بود.