تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • افت قیمت کلیه فلزات در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز هجدهم اکتبر کاهشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، سرب، نیکل، قلع، روی و مس نسبت به معاملات روز قبل آن با کاهش مواجه شد.

 • فولاد خوزستان 5 میلیون تنی می شود
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  خبرگزاری فارس: ظرفیت تولید شرکت فولاد خوزستان با اتمام فاز سوم توسعه به 5 میلیون تن افزایش می یابد.

 • مسئول افزایش ناگهانی قیمت فولاد و نارضایتی مردم کیست؟
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  خبرگزاری موج - محصولات فولاد مبارکه افزایش قیمت حدود 38درصدی را نسبت به سال قبل تجربه می کند در حالیکه همگان از اختلاف این افزایش قیمت با قیمت های واقعی سخن می گویند.

 • سومین محموله سنگ آهن چهارشنبه در بورس کالا عرضه می‌شود
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  خبرگزاری فارس: با توجه به پذیرش سنگ آهن میشدوان و جلال آباد در 23 خرداد ماه سال جاری، چهارشنبه هفته جاری محصول این دو معدن به عنوان سومین عرضه سنگ آهن در رینگ صادراتی بورس کالا در حجم 150 هزار تن انجام می شود.

 • به رغم تهمت ناروای امریکایی ها، تمام مهمانان خارجی به کنگره مس میآیند
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  خبرگزاری موج - به رغم تهمت امریکایی ها در خصوص اقدام ایران به ترور سفیر عربستان در این کشور، باید بگویم که تمام مهمانان خارجی و دعوت شده برای حضور در کنگره ملی مس، به ایران می آیند.

 • برنامه‌ریزی برای افزایش تولید مس کاتدی در ایران
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس از برنامه ریزی برای افزایش تولید مس کاتدی در ایران خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته رتبه ایران در تولید مس کاتدی از 22 فعلی به 7 خواهد رسید.

 • چشم انداز مصرف فولاد جهان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   طبق آخرین آمار انجمن جهانی فولاد در اجلاس سالانه آن، مصرف فولاد جهان در سال جاری افزایش 5/6 درصدی خواهد داشت و به 398/1 میلیارد تن خواهد رسید. در حالی که سال 2010 معادل 1/15 درصد رشد داشت. همچنین پیش بینی شده سال آینده 4/5 درصد دیگر افزایش داشته باشد.

 • صنعت فولاد در انتظار افزایش هزینه تامین انرژی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- در حاشیه اجلاس سالانه انجن آهن فولاد جهانی به این نکته اشاره شد که بحران مالی سال 2008 هنوز کاملا بهبود نیافته و بخش ساخت و ساز امریکا و اروپا در یک سوم سطح 60 سال گذشته قرار دارند.

 • صنعت فولاد امریکا نیاز مند انگیزش های دولتی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- مدیر انجمن آهن و فولاد امریکا در حالی اجلاس سالانه انجمن جهانی فولاد را ترک کرد که نسبت به نیاز امریکا برای حل مشکل صنعت فولاد آن اشراف کامل داشت.

 • بازار ورق گرم جنوب اروپا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۵ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- هفته اخیر قیمت معاملات ورق گرم در جنوب اروپا 10 یورو افت داشته است. ایتالیا و اسپانیا ورق گرم را بین 490 تا 500 یورو درب کارخانه می فروشند.