تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • کاهش نقدینگی و بالارفتن ریسک معاملات آهن
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: هفته گذشته رینگ فولاد بورس کالا بدون در نظر گرفتن عرضه‌های ورق، کاملا در تعطیلات بود؛ چرا که برای دومین هفته متوالی ذوب‌آهن اصفهان عرضه نکرد و تنها چند عرضه خصوصی به روی رینگ آمد.

 • کاهش ساعات کاری فولاد سازان و مشکلات پیش رو
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس کالا- کمبود نقدینگی و قفل شدن بانک‌ها باعث خروج بازار فولاد از تعادل شده و مشکلاتی را به فعالان این صنعت تحمیل کرده است.

 • قیمت های میلگرد کارخانجات 28 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
 • یک هفته با تپیکس ; عقب‌نشینی خریداران سهام
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   گروه بورس- شروین شهریاری: بورس تهران هفته جاری را با فضای نزولی پرشتاب ناشی از تنش‌های سیاسی در سطح بین المللی آغاز کرد اما با نزدیک تر شدن به پایان هفته تا حد زیادی آرامش خود را بازیافت و بار دیگر تعادل را تجربه کرد؛ روندی که البته مانع از افت سنگین 4/2 درصدی شاخص کل در مقیاس هفتگی نشد. علاوه بر این، فعالان بازار سهام در این هفته شاهد افزایش مجدد قیمت ارز غیررسمی و رسمی بودند که به عنوان حمایت‌کننده بازار در برابر شرایط متلاطم قیمت‌های جهانی در روزهای اخیر عمل نمود.

 • احتمال بازگشایی نماد سنگ‌آهنی‌ها در اوایل هفته آینده
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   ایسنا- مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس از بازگشایی نماد سنگ‌آهنی‌ها در اوایل هفته آینده و متوقف نشدن نماد بانک‌ها در پی تصمیم روز گذشته شورای پول و اعتبار خبر داد.

 • کاهش 11 درصدی فروش
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   گروه بنگاه‌ها- شرکت کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم در اطلاعات و صورت‌های مالی 6 ماهه حسابرسی نشده منتهی به پایان شهریورماه 90 مبلغ 401 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد.

 • سنگ‌آهن در بورس خوش درخشید
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
  گروه بنگاه‌ها- زهرا مسافر: در شرایطی که پیش از این فروش سنگ‌آهن صادراتی از طریق مزایده عمومی صورت می‌گرفت، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در راستای سیاست‌های کلان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه‌ریزی برای عرضه و فروش سنگ‌آهن صادراتی از طریق بورس کالا را آغاز کرده است، از این رو در سال‌جاری با عرضه سنگ‌آهن از سوی سه معدن زیر مجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی سرانجام فروش سنگ‌آهن در بورس رنگ واقعیت به خود گرفت.

 • تولید بیش از 14 میلیون تن سنگ‌آهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   شاتا- در نیمه نخست سال‌جاری میزان تولید سنگ‌آهن به 14 میلیون و 93 هزارتن رسید که نسبت به مدت مشابه خود رشد 9/5 درصدی را نشان می‌دهد.

 • چهره سرد بازار فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
  گروه بورس کالا – دادوستدهای دیروز بورس کالا در شرایطی با رکود و با استقبال سرد مشتریان همراه شد که پیش‌بینی‌ها برای هفته آینده نیز حاکی از تکرار و تداوم این وضعیت است مگر اینکه در این مدت در بازارهای جهانی یا در بازار داخلی اتفاق غیرمنتظره‌ای بیفتد.

 • خروج بازار از ثبات قیمت‌ها در پایان هفته
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   گروه بنگاه‌ها - دیروز تولیدات فولاد‌سازان با افت و خیز در بازار غیر‌رسمی عرضه شد. در مبادلات روز گذشته، محصولات فولادی شرکت فولاد کرمانشاه و بناب رشد نرخ 5 تومانی را در بازار غیر‌رسمی تجربه کرد.