تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • قراضه شمال اروپا زیر 400 دلار
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- معاملات قراضه در شمال اروپا به حداقل خود رسیده است.

 • قیمت‌ها باثبات بود
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
  گروه بنگاه‌ها - در آخرین روز از مهر ماه سال‌جاری نرخ فولاد و محصولات فولادی فولادسازان خصوصی از ثبات برخوردار بود. میلگرد تمامی شرکت‌های بخش خصوصی بدون تغییر قیمت در بازار غیر‌رسمی عرضه شد.

 • تیرآهن هم روی سراشیبی قرار گرفت
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
  گروه بورس کالا –با توجه به اینکه عرضه‌های ذوب‌آهن برای روز یکشنبه اعلام نشده، امید معامله‌گران بازارگردانان تیرآهن از بین رفت و این موضوع باعث شد در معاملات دیروز بازار آهن قیمت تیرآهن نیز ارزان شود به این ترتیب نرخ تیرآهن سایزهای 14 تا 18، یک هزار تومان، تیرآهن‌های 20 و 22، 5 هزار تومان و نرخ تیرآهن‌های 24 و 27 به ترتیب 6 و 4 هزار تومان کاهشی شد.

 • در هفته گذشته محقق شد؛ رشد 104 درصدی حجم معاملات بورس کالا
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   درمعاملات هفته گذشته بورس کالای ، دو تریلیون و 922 میلیارد و 721 میلیون و 599 هزار ریال دادوستد شد که آمارها از رشد 104 درصدی حجم و 65 درصدی ارزش معاملات حکایت دارد.

 • بازارها منتظر نتیجه جلسه سران G8
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس جهانی- معاملات بورس‌های کالایی روز گذشته در حالی پی گرفته شد که بازار سهام اروپا مثبت بود، اما آسیا روند منفی‌ را دنبال کرد. این در حالی است که جلسه وزرای G8 در روز یکشنبه برای ارائه طرح رفع بحران در اروپا تشکیل خواهد شد و همچنین امروز نیز سران فرانسه و آلمان در دیداری به حل اختلافات موجود خواهند پرداخت.

 • افت 16دلاری نرخ سرب و ثبات روی
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز نوزدهم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلیاژ آلومینیوم، آلومینیوم، نیکل، قلع و مس نسبت به معاملات روز قبل آن با کاهش مواجه شد.

 • بورس لندن ; رشد اندک نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز نوزدهم اکتبرنسبت به روز قبل آن کاهشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات روز قبل آن به ترتیب 5/0 و 1 دلار کاهش را به ثبت رساند. در معاملات این روز خرید و فروش 3 ماهه بیلت نسبت به روز قبل افت 5 دلاری را به ثبت رساند. همچنین در معاملات این روز خرید و فروش 15 ماهه بیلت نیز نسبت به معاملات روز قبل آن با افت 5 دلاری روبه رو شد.

 • روز صادرات و مسائل صنعت و بازرگانی
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه صنعت و معدن - امروز در حالی قرار است پانزدهمین دوره تقدیر از صادر‌کنندگان نمونه، با حضور رییس‌جمهوری برگزار شود که طی هفته‌های گذشته مسائل صادراتی کشور در کانون توجه فعالان بخش خصوصی بوده است.

 • تحقق 53 درصدی سود هر سهم " فخاس "
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
  گروه بنگاه‌ها- مجتمع فولاد خراسان طی 6 ماه نخست سال‌جاری 56 درصد از پیش‌بینی سود هر سهم خود را محقق کرد.

 • چالش‌های اصلی صنعت فولاد بررسی شد
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   مهر - در دیدار دبیرکل انجمن جهانی فولاد با رییس هیات عامل ایمیدرو، وضعیت فعلی و چالش‌های اصلی صنعت فولاد مورد بررسی قرار گرفت.