تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • نرخ پایین یورو و بهبود صادرات اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- امسال اروپا یک وارد کننده فولاد بوده ولی شاید این روند سال 2012 تغییر کند چرا که افت نرخ یورو و میزان تقاضا موجب بازگشت توازن به صادرات و واردات این قاره شود.

 • بازار ورق سرد چین نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته ورق سرد در بازار داخلی چین نزولی بود که به پیروی از قیمت ورق گرم افت داشت. قیمت پیشنهادی ورق سرد در بازار شانگهای به 807 تا 824 دلار در هر تن با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسیده که حدود 35 دلار نسبت به هفته قبل ارزان تر شده است. گرچه کارخانه ها قیمت ورق سرد نوامبر را پایین آورده اند ولی موجب جلب توجه خریداران نشده است.

 • بازار قراضه چین نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته بازار قراضه چین رو به سقوط بود. فولاد سازان لیدر در نقاط مختلف قیمت های خرید قراضه را به طور مداوم کاهش دادند.

 • بازار سنگ آهن همچنان نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استیل ایندکس روز جمعه 3 دلار و 20 سنت افت قیمت داشته به 142 دلار و 60 سنت هر تن خشک رسید و طی دو هفته اخیر شاخص قیمت فوق بیشترین سقوط را از زمان آغاز به کار آن در سه سال گذشته داشته است. هنوز جو بازار در صبر و انتظار است و روند هفته آینده در ابهام به سر می برد.

 • آشنایی بیشتر با شرکت فولاد مبارکه اصفهان
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
  شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین مجتمع صنعتی کشور جمهوری اسلامی ایران و بزرگترین تولید کننده فولادهای تخت در خاورمیانه در 75 کیلومتری جنوب غربی اصفهان در زمینی به وسعت 35 کیلومتر مربع ( 17 کیلومتر مربع سالن تولید ) استقرار یافته است که دارای ظرفیت تولید 5/7 میلیون تن انواع محصولات فولادی تخت گرم و سرد نوردیده ، قلع اندود ، گالوانیزه و رنگی از ضخامت 18/0 تا 16 میلیمتر با احتساب ظرفیتهای فولادسازی در واحد "فولادسازی و نورد پیوسته سبا" و همچنین" مجتمع فولاد هرمزگان" می باشد .

 • قیمت ها همچنان رو به تنزل
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته تولید کنندگان ورق اظهار می داشتند که قیمت ها به کف خود نزدیک شده است.

 • سقوط قیمت ورق در چین
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- با افزایش بدبینی در بازار ورق چین، تجار سعی در فروش موجودی خود دارند. بنابراین قیمت ها را پایین می آورند. این امر همراه با کاهش حجم معاملات همراه شده است.

 • توقف سقوط قیمت ورق سی آی اس - شاید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد از بیلت در امارات معتقدند که رقابت با ترک ها آسان نیست به همین دلیل آن ها در پی کاهش تولید هستند.

 • کاهش تولید میلگرد در امارات
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد از بیلت در امارات معتقدند که رقابت با ترک ها آسان نیست به همین دلیل آن ها در پی کاهش تولید هستند.

 • بیلت سی آی اس زیر 590 دلار
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه های سی آی اس در تله قیمت بیلت گرفتار شده اند آن ها قیمت را تا 590 دلار هر تن فوب دریای سیاه رسانده اند ولی خریدارها هنوز به دنبال قیمت ارزان تر هستند. البته بعضی از تجار هم پیشنهاد زیر این قیمت را داده اند.