تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بازار بیلت و میلگرد جنوب شرق آسیا همچنان نزولی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار بیلت و میلگرد وارداتی در جنوب شرق آسیا ضعیف است.
 • افت مجدد تولید فولاد در امریکا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- پس از دو هفته افزایش تولید، هفته گذشته تولید فولاد خام امریکا و نرخ بهره وری صنعت فولاد آن باز هم نزولی بود و به زیر 72 درصد رسید.
 • قیمت قراضه در ترکیه نزولی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه حاصل از اوراق کشتی ها در ترکیه با توجه به افت قیمت قراضه وارداتی نزولی است.
 • شرکت‌های بورسی بیش از110هزار میلیارد ریال سود تقسیم کردند
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  شرکت‌های بورسی در مجامع سال90 خود110 هزار و956 میلیارد ریال سود میان سهامداران تقسیم کردند. به گزارش ایسنا، 269شرکت بورسی در مجامعی که تا پایان مهرماه امسال برگزار کردند در مجموع مبلغ151هزار و816 میلیارد ریال درآمد واقعی محقق کردند که به طور متوسط 71 درصد از سود خود را تقسیم کردند.
 • سهامتان را ارزان نفروشید
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  بازار دوباره رونق گرفت؛ این اتفاقی است که به دنبال دو هفته نوسانی در تالار شیشه‌ای روی داد و به این ترتیب سهامدارانی که در این دوهفته صبوری کردند و از فرصت ایجاد شده برای خرید بهره بردند سود خوبی به سبد دارایی‌هایشان اضافه کردند.
 • تداوم عرضه هرمزآل در کنار ایرالکو و المهدی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  هرمزآل بزرگ‌ترین واحد تولیدکننده آلومینیوم در کشور از ابتدای امسال عرضه های مدامی در بورس داشته که این امر موجب شده است تا حجم معاملات آلومینیوم در بورس کالا به نسبت سال گذشته افزایش یابد.
 • مدیر مجتمع مس سرچشمه: رکورد تازه در مجتمع مس سرچشمه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  مدیر مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه در نیمه نخست سال 33 میلیون و 400 هزار تن ماده معدنی استخراج و تولید شده است ، گفت : این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال35 درصد بیشتر است و یک رکود محسوب می شود.
 • تصویب لایحه عضویت ایران در گروه مطالعات جهانی مس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  نخستین روز از اولین کنگره بین‌المللی مس با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، استاندار تهران، مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران و دیگر مدیران ارشد این حوزه، برگزار شد.
 • چهار بخش اقتصادی استان کرمان روی میز هیات نمایندگان اتاق کرمان
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  آب ، فرش ، فولاد و سرمایه گذاری در هیات نمایندگان اتاق کرمان صاحب متولی پیگیری شدند . به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان کرمان ، در دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق کرمان ، با تاکید بر ساماندهی چهار بخش یاد شده ، مقرر شد هشت نفر از اعضای هیات نمایندگان اتاق به طور ویژه این مباحث را پیگیری نمایند .
 • بورس فلزات لندن گزارش داد: عبور قیمت مس از نیمه هفت هزار
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  طی معاملات روز سه شنبه در بازار فلزات لندن، مس با افزایش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 7 هزار و 590.50 دلار صورت گرفت.