تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • تولید چین در سال جاری به 720 میلیون تن رسید
  ۱۳۹۰ شنبه ۶ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- رشد تولید فولاد چین در سال جاری به حداقل خود در خلال 10 سال اخیر خواهد رسید ولی حجم تولید امسال به رکورد 720 میلیون تن می رسد که طبعا به بازار مواد اولیه بخصوص سنگ آهن فشار وارد خواهد کرد. البته بعید است که قیمت سنگ آهن به 190 تا 200 دلار هر تن بر گردد.
 • صادرات فولاد ايميدرو با 53درصد رشد همراه شد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  خبرگزاري موج - ميزان صادرات فولاد شركت هاي ايميدرو تا پايان دي ماه امسال با رشد 53درصدي همراه شد.
 • مديرعامل شرکت صنايع ملي مس ايران خبرداد:
  تحریم برصنعت مس کشور تاثیر ندارد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مدیرعامل شرکت ملی مس گفت : هیچ مشکلی در فروش مس تولیدی کشور وجود ندارد و با توجه به کیفیت منحصربه فرد مس ایران اکثر قریب به اتفاق کشورهای جهان خواستار خرید مس ایران هستند.
 • بازار ورق اروپا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته اخیر کارخانه ها در شمال اروپا ورق گرم تولید آوریل را با قیمت پایه 570 تا 580 یورو در هر تن پیشنهاد دادند در حالی که تقاضای بازار کم است.
 • بازار بیلت و میلگرد ترکیه صعودی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولاد سازان ترک سعی دارند قبل از آن که فعالیت در بازار قراضه را بیشتر کنند قیمت های پیشنهادی بیلت را بالاتر ببرند و عرضه میلگرد به بازار داخلی را کم کرده اند تا قیمت ها بالاتر برود.
 • بازار بیلت سی آی اس رو به بالا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- روند نزولی قیمت بیلت صادراتی سی آی اس متوقف شده است که بهبود بازار مقاطع ترکیه در این بین کمک کننده بود. قیمت های پیشنهادی تولید مارس 10 تا 15 دلار بالا رفته و معاملاتی در 10 دلار بالاتر بسته شده است.
 • بازار قراضه امریکا تحت فشار
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- پس از آن که قیمت قراضه در بازار نقدی امریکا در ژانویه به اوج دو سال گذشته رسید، در فوریه روند قیمت ها بر عکس شد و به سطح قیمت دسامبر رسید. شاخص قیمت قراضه ام اس ای ( انجمن علم مدیریت امریکا) پس از آن که در ژانویه نسبت به دسامبر 18 تا 39 دلار در هر لانگ تن رشد داشت در فوریه 28 تا 41 دلار نسبت به ژانویه افت نمود. بیشترین کاهش قیمت در جنوب امریکا مشاهده شد. بیشترین افت قیمت نیز در قراضه صنعتی مشاهده شد که با 41 دلار کاهش به 475 دلار هر لانگ تن رسید. قراضه خرد شده 31 دلار نسبت به ژانویه افت داشت و 445 دلار هر لانگ تن ثبت شد. قراضه سنگین کلاس یک نیز با 28 دلار کاهش 409 دلار در هر لانگ تن ثبت شد. در شمال امریکا قیمت قراضه در فوریه 32 دلار و در جنوب 39 دلار هر لانگ تن نسبت به ژانویه ارزان تر شد.
 • امید به رشد قیمت قراضه در بازار ترکیه
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- یکی از نوردکاران ترک 30 هزار تن قراضه سنگین کلاس 1 و2 خلوص 10-90 را 443 دلار در هر تن سی اف آر اسکندریه خریداری نمود و احتمال فروش قراضه امریکا، انگلیس و دریای بالتیک را در قیمت بالای 440 دلار سی اف آر ترکیه افزایش داد.
 • بازار آهن رشد قیمت شمش ،ثبات میلگرد و تیرآهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
 • رشد اندک قیمت‌ها در بازار فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  گروه بنگاه‌ها - دیروز فولاد در بازار غیررسمی از افزایش اندک قیمت برخوردار بود.