تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • مدیر عامل فولاد مباركه : مادر توسعه هر كشور، فولاد است
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ اسفند
  اصفهان- مدیرعامل شركت فولاد مباركه اصفهان با اشاره به اهمیت میزان تولید و مصرف هر كشور در شاخص های توسعه گفت: محرك و مادر توسعه هر كشور، صنعت فولاد است.
 • پاکستان به دنبال افزایش واردات فولاد از کشور های عربی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- پاکستان سومین دور مذاکرات با گروه همکاری های خلیج فارس را آغاز کرده تا توافق نامه تجارت آزاد بین طرفین تصویب شود.
 • بازار فولاد اروپا در چه حال است
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- این ماه قیمت های پایه محصولات ورق اروپا از جانب موسسه مپس نسبت به قیمت های ماه قبل رشد داشت. ظاهرا خریداران معاملات بیشتری داشته اند. کارخانه ها سعی دارند ضرر های دو ماه پایانی سال 2011 را جبران کنند. از این رو مشتریان را برای افزایش قیمت های آوریل آماده می کنند. از طرفی سعی دارند واردات را درسطح پایینی نگه دارند. در حال حاضر واردات در سطح پایینی است ولی اگر نرخ یورو نسبت به دلار بالاتر برود رقابت کشور های غیر اروپایی افزایش می یابد.
 • بازار ورق ترکیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- با این که تقاضای ورق در ترکیه به تازگی رو بهبود است کارخانه ها پیش از این قیمت ها را بالا بردند. در هر حال انتظار می رود تقاضای ورق گرم و سرد تا اواسط مارس بالاتر برود و به رشد بیشتر قیمت ها کمک کند. از دو هفته قبل برخی کارخانه های ترک قیمت ورق گرم را 20 تا 25 دلار در هر تن بالا برده اند و به 695 تا 705 دلار تحویل روی تریلی رسیده است. محصول برخی دیگر 30 تا 40 دلار رشد قیمت داشته به 700 دلار درب کارخانه رسیده است.
 • رشد قیمت بیلت دریای سیاه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- خبر ها حاکی از آن است که رشد قیمت ها در بازار بیلت سی آی اس قوت می گیرد.
 • امریکا نگران محدودیت های صادرات قراضه روسیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- فعالان بازار قراضه امریکا نگران عملکرد دولت روسیه در رابطه با محدودسازی صادرات قراضه از این کشور هستند. به نظر آن ها این کاهش صادرات تجارت جهانی قراضه را محدود می سازد. چنین راهکارهایی عضویت روسیه در سازمان تجارت جهانی را مورد سوال قرار می دهد.
 • رشد ۱۰ درصدي توليد فولاد خام شرکت فولاد مبارکه اصفهان
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  خبرگزاری ایمنا: مديرعامل شرکت فولاد مباركه اصفهان گفت: طي ۱۱ ماهه سال جاري ناحيه فولادسازي و ريخته‌گري مداوم با توليد ۴ ميليون و ۵۶۴ هزار و ۴۱۰ تن تختال به ميزان ۱۰ درصد رشد نسبت به سال گذشته داشته‌اند.
 • برای اولین بار؛فولاد خراسان از ظرفیت اسمی تولید عبور كرد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  مجتمع فولاد خراسان با تولید بالغ بر 630 هزار تن شمش فولادی توانست از مرز ظرفیت اسمی تولید عبور كند.
 • بازگشت ثبات قیمت‌ها به بازار فولاد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند
  گروه بنگاه‌ها - پس از روند روبه رشد قیمت‌ها در بازار غیررسمی فولاد طی روز‌های اخیر، در معاملات دیروز این بازار با ثبات نرخ رو‌به‌رو شد.
 • آمار تولید فولاد خام جهان از سوی موسسه بین‌المللی آهن و فولاد منتشر شد
  حذف ایران از لیست فولاد سازان جهان
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ اسفند