تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • فولادسازان خصوصي کاهش نرخ داشتند
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  گروه بورس کالا- طي معاملات روز گذشته نرخ ميلگرد برخي از فولادسازان خصوصي کاهش را در بازار غيررسمي تجربه کرد.
 • همزمان با افزايش تعداد عرضه کننده هاي بخش خصوصي در رينگ فولاد منتشر شد
  زمزمه کاهش قيمت ميلگرد در بورس
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  گروه بورس کالا– روز گذشته محصولات فولادي در بورس کالادر حالي با نرخ هاي هفته قبل معامله شدند که برخي خبرها حاکي از آن است که سازمان حمايت و وزارت بازرگاني در تلاش بودند تا ديروز نرخ ميلگرد را در بورس کاهش دهند.
 • فولاد سازان خصوصي از هفته آتي همگي در بورس کالا
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  گروه بورس کالا- فولادسازان در راستاي حمايت از قانون هدفمندي يارانه ها و پيرو جلساتي که از ابتداي سال با سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان داشتند، از هفته آينده همگي محصولاتشان را در بورس کالاعرضه خواهند کرد.
 • روند آينده بازار سنگ آهن چين
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- بنا به گزارش رويترز قيمت سنگ آهن صادراتي هند به چين افزايش يافته و به بالاترين حد طي هفت ماه گذشته رسيده است.
 • تعطيلات کريسمس و کاهش عرضه قراضه در آمريکا
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- گزارش ها نشان مي دهد که با نزديک شدن به تعطيلات کريسمس، عرضه کنندگان قراضه در آمريکا عرضه خود را متوقف کرده اند.
 • تاثير افزايش قيمت قراضه بر محصولات فولادي
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- قيمت بيلت، ميلگرد و ديگر مقاطع هنوز هم در منطقه مديترانه به دليل روند صعودي قيمت قراضه رو به رشد است.
 • چشم انداز بازار فولاد در سال 2011
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- در اغلب بازارهاي فولاد جهان قيمت انواع محصولات فولادي رو به بالااست. احتمال مي رود قيمت ورق گرم در 3 يا 4 ماه ابتدايي سال 2011 تا 100 دلار افزايش يابد.
 • تحليل هفتگي بازار فلزات اساسي
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  پيمان ارمغان- در هفته گذشته اکثر فلزات در بازار لندن به جز نيکل با رشدهاي قابل توجه همراه بودند که در اين بين بيشترين رشد مربوط به فلز آلومينيوم بود.
 • مصر: توقف واردات میلگرد از ترکیه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد وارداتی از ترکیه در بازار مصر بالا رفته به قیمت های بازار داخلی نزدیک شده است که حدود 706 دلار در هر تن می باشد. از این رو معامله ای در بازار واردات صورت نمی گیرد. در حال حاضر اختلاف قیمت محصول ترکیه و محصول داخلی تنها 18 دلار است.
 • رشد قیمت ورق تخت اوکراین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت صادراتی اوکراین نسبت به اوایل دسامبر تا 20 دلار در هر تن رشد نموده به 630 تا 680 دلار فوب دریای سیاه رسیده و قیمت معاملات تا 660 دلار بوده است.