تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • با ورود فولادسازان به تالار نقره‌اي
  فولاد، زمستان بورس کالا را گرم مي کند
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  خبرگزاري آريا- عرضه تمامي محصولات فولادي در تالار بورس کالاي ايران بر اساس مصوبه کارگروه تنظيم بازار اجباري شد.
 • معاون وزير بازرگاني خبر داد
  كاهش حضور فيزيكي بازرسان در بازار و عدم نياز به استفاده از ذخاير كالايي
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  خبرگزاري فارس: معاون توسعه بازرگاني داخلي وزير بازرگاني با بيان اينكه حضور فيزيكي بازرس ها در بازار كاهش مي يابد، گفت: پس از اجراي قانون هدفمندي يارانه ها ابلاغيه اختيار استفاده از ذخاير را به استان‌ها اعلام كرديم اما تاكنون هيچ استاني به دليل وجود قيمت‌هاي مناسب و جو آرام بازار از اين ذخاير استفاده نكرده است.
 • گامي ديگر در بومي سازي تجهيزات فولادي
  نصب كوره پنجم بوژي در شركت فولاد آلياژي ايران
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مجري طرحهاي توسعه شركت فولاد آلياژي ايران گفت: حركت در جهت بومي سازي تجهيزات پيشرفته فولاد با نصب كوره پنجم بوژي در اين كارخانه شتاب مي‌گيرد.
 • کاهش سوددهی و تغییر ساختار صنعت فولاد چین
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  یکی از مقامات ارشد چینی اظهار داشته است که میزان سوددهی صنعت فولاد چین در حدود 5/3 درصد می باشد که کمتر از صنایع دیگر می باشد به همین دلیل باید ساختار این صنعت تغییر کند.
 • قیمت بیلت دریای سیاه همچنان صعودی
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت در منطقه دریای سیاه به دلیل پایین بودن موجودی و افزایش تقاضا 10 تا 20 دلار هر تن بالا رفته است. کارخانه ها فروش محصولات ماه ژانویه خود را به پایان رسانده اند و در حال حاضر قیمت پیشنهادی خود را به 620 دلار هر تن فوب دریای سیاه رسانده اند.
 • افزایش قیمت بیلت و اسلب در خاوردور
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت صادراتی در خاوردور بخصوص محصولات ژاپن 40 دلار هر تن افزایش یافته و به 580 دلار هر تن فوب ( 600 دلار هر تن سی ان اف ) رسیده است. پیش بینی می شود که قیمت اسلب نیز در آینده صعودی باشد.
 • کاهش صادرات سنگ آهن هند در ماه نوامبر
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- به دنبال روند نزولی صادرات سنگ آهن هند طی 5 ماه گذشته، حجم صادرات این کشور در ماه نوامبر نیز به دلیل ممنوعیت صادرات از ایالت کارناتاکا 30 درصد کاهش یافت و به 8 میلیون و 70 هزار تن رسید.
 • قیمت فولاد تا 2 سال آینده صعودی است
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- نمی توان گفت که امسال فولاد سازان بهترین سال را پشت سر گذاشتند. نرخ بهره وری پس از آن که افزایش موجودی ها در نیمه اول سال به پایان رسید، کمی بهبود یافت. از آن زمان در حدود 70 درصد ماند. چرا که تولید کننده ها با مشکل افزایش هزینه قراضه، کک، سنگ آهن و گاز طبیعی قادر به انتقال این هزینه ها به بازار نبوده اند. این که بسیاری توانستند سود ببرند به این دلیل است که از آموخته های خود در دهه گذشته بهره بردند و کسب و کار خود را به شدت تحت کنترل دارند.
 • قيمت آهن در بازار آزاد اصفهان مورخ: 1389/10/5
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
 • بازگشت به عقب نرخ آهن آلات
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  گروه بورس کالا- طي روز گذشته نرخ آهن در بازار تهران نسبت به هفته مبادلاتي گذشته روند نزولي به خود گرفت.