تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • کارخانه ها در سی آی اس به دنبال افزایش قیمت ورق تخت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت صادراتی در سی آی اس به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه طی ماه گذشته 10 تا 65 دلار هر تن افزایش یافته است. برخی از کارخانه ها نیز فروش محصولات ماه ژانویه را به اتمام رسانده و در حال حاضر خواستار فروش محصولات ماه فوریه هستند.
 • افزایش قیمت قراضه وارداتی در ترکیه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که آخرین معاملات قراضه وارداتی هفته گذشته در قیمت 470 دلار هر تن انجام شده است اما در حال حاضر کارخانه ها با نزدیک شدن به اواخر سال، خرید خود را کاهش داده اند.
 • افزایش قیمت بیلت سی آی اس پیش از تعطیلات کریسمس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- در حال حاضر تنها خریدار بیلت سی آی اس کارخانه ها در منطقه دریای خزر می باشند. اکثر کارخانه ها در سی آی اس فروش محصولات ماه ژانویه خود را به پایان رسانده اند و مابقی با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس از بازار خارج شده اما پیش از آن قیمت پیشنهادی بیلت خود را 5 تا 10 دلار هر تن افزایش داده اند. از آنجاییکه بسیاری از خریداران نیز به تعطیلات کریسمس رفته اند پیش بینی می شود که قیمت این محصول اواسط ماه ژانویه مجددا بالا برود.
 • ميلگرد ثبات و تيرآهن نوسان نرخ داشت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  گروه بورس کالا- در مبادلات روز گذشته ميلگرد در بازار تهران از ثبات قيمت برخوردار بود. به گزارش دنياي اقتصاد، در مدت ياد شده، تيرآهن نوسان نرخ داشت؛ به گونه اي که هر شاخه تيرآهن 14،16،18 با افزايش قيمتي بين 500 تومان تا 2 هزار تومان در بازار تهران عرضه شد. براساس اين گزارش، ديروز سبد تيرآهن درشت کاهش نرخ را در بازار تهران تجربه کرد؛ به گونه اي که هر شاخه تيرآهن 24،27و22 با افت 1،4و3 هزار توماني مورد مبادله قرار گرفت.
 • رشد نرخ شمش و بيلت آلومينيوم
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  گروه بورس کالا- بازار داخلي آلومينيوم روز گذشته دچار رکود بود. به گفته فعالان بازار، مبادلات در بازار داخلي به دليل رشد قيمت ها دچار رکود شده است.
 • ثبت رکورد هاي جديد قيمت آهن قراضه
  طي هفته گذشته در بازار هاي جهاني صورت گرفت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  قيمت فوب آهن قراضه، تحويل در بندر روتردام، در هفته گذشته ، همچنان به روند صعودي خود ادامه داد و در مقايسه با هفته ما قبل، حدود 6 درصد ديگر رشد داشته است.
 • بر اساس مصوبه کارگروه تنظيم بازار
  عرضه تمامي محصولات فولادي در بورس کالا اجباري شد
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  به گزارش پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه (سنا)، کارگروه تنظيم بازار به منظور کنترل دقيق عملکرد واحدهاي توليدي محصولات فولادي و جلوگيري از هرگونه سوءاستفاده و سودجويي در معاملات اين محصول، عرضه تمامي محصولات فولادي در تالار بورس کالارا اجباري کرد.
 • محمدآزاد مطرح كرد
  دلايل نوسان قيمت آهن در بازار
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  گروه بورس کالا- با توجه به رشد سطح كلي قيمت آهن آلات هم زمان با اعلام هدفمندي يارانه ها و آزاد سازي قيمت حامل هاي انرژي که از سوي رييس جمهور در شنبه شب هفته گذشته به رغم كاهش اندك آن طي دوروز اخير، برخي از کارشناسان علت اين رشد را جو رواني ايجاد شده ناشي از اجراي اين قانون دانستند و با توجه به اين نکته که تقاضاي واقعي در وراي اين رشد قيمت ها وجود نداشت، آن را موقتي دانستند.
 • جزئيات عرضه اوليه «فولاژ» اعلام شد
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۷ دي
  فارس - معاون شركت بورس از عرضه 5 درصد سهام شركت فولاد آلياژي در اواخر اين هفته يا اوايل هفته بعد خبر داد. محمدرضا رستمي، با اشاره به مصوبه 11 مهر سال جاري هيات پذيرش اوراق بهادار كه با پذيرش شركت فولاد آلياژي همراه بود، اظهار داشت: با توجه به احراز موارد تعيين شده در مصوبه مزبور، نام اين شركت با نماد معاملاتي «فولاژ (Folaj)» در فهرست نرخ هاي تابلوي فرعي بازار اول بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
 • 3600 قطعه در شركت سنگ آهن چادرملو داخلي سازي شد
  مدير عامل شركت صنعتي و معدني چادرملو اعلام كرد: 3600 قطعه در بخش معدن و گندله سازي اين شركت، داخلي سازي شد.
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت صنايع ‌و معادن؛ محمود نوريان با اعلام خبر فوق افزود:‌ در سال هاي گذشته با استفاده از پتانسيل هاي فني و مهندسي داخل كشور،توليد‌ 75 درصد قطعات و تجهيزات مورد نياز بخش استخراح ،‌ خردايش و فراوري سنگ آهن در اختيار سازندگان داخلي قرار گرفت.