تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ترکیه: خوش بینی صادر کنندگان مقاطع به بازار ژانویه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- همانطور که پیش بینی شده بود، صادرکنندگان محصولات نیمه تمام و مقاطع در ترکیه آخر سال عجله ای در بالا بردن قیمت ها ندارند چون مشتریان آن ها پایان سال 2010 با احتیاط عمل کرده در حجم پایین خرید نمودند. فعالان بازار معتقد بودند با باز گشت مشتریان امریکایی و اروپایی از تعطیلات شرایط تغییر می کند. به کمک روند صعودی قیمت قراضه آن ها می توانند قیمت محصولات خود را بالا ببرند. ظاهرا پیش بینی شده اوایل این ماه قیمت مقاطع حداقل 10 دلار بالا برود.
 • تعطیلات کریسمس و بازار قراضه ترکیه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- اواخر دسامبر بازار قراضه ترکیه در نتیجه تعطیلات کریسمس در سکوت بود. عرضه کنندگان اصلی امریکا و اروپا در تعطیلات از بازار خارج شدند و فولاد سازان ترک در آن زمان بر فروش محصولات فولادی خود توجه بیشتری نمودند و امید داشتند که مشتریان یک افزایش قیمت دیگر را بپذیرند. یک هفته قبل از کریسمس که فولاد سازان نتوانستند افزایش قیمت مواد اولیه را به محصولات خود انتقال دهند از بازار خارج شده بودند.
 • احتمال کاهش قیمت سنگ آهن صادراتی هند
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی تحلیلگران معتقدند که با کاهش تمایل به خرید چینی ها، بعید نیست طی چند هفته آینده قیمت نقدی سنگ آهن هند کاهش یابد. با این که صادر کنندگان هندی منتظرند خرید چین اواخر هفته یا اوایل هفته آینده بالاتر برود، احتمالا بازار نقدی در سکوت باقی می ماند.
 • بازار سنگ آهن در چه حال است
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی سنگ آهن وارداتی در چین از 180 دلار نیز گذشته که از آوریل 2010 تاکنون بی سابقه بوده است. علت آن هم خرید فولاد سازان برای تامین موجودی در تعطیلات سال نو چینی در ماه فوریه است.
 • مدير عامل ذوب آهن اصفهان :
  طرح هاي توسعه ذوب آهن با جديت دنبال مي شود
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  مدير عامل ذوب آهن اصفهان گفت : تمامي طرحهاي توسعه اي شركت ذوب آهن اصفهان با جديت در حال پيگيري است.
 • سميعي‌نژاد
  46 درصد فولاد در اختيار ماست
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  فولاد مباركه توليد 46 درصد كل فولاد توليدي كشور را در اختيار دارد. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت صنايع‌ومعادن به نقل از خبرگزاري ايسنا؛ محمدمسعود سميعي‌نژاد - مديرعامل فولاد مباركه اصفهان، با بيان مطلب بالا افزود: در حال حاضر در كنار برنامه‌هاي جاري توليد، اجراي برنامه‌هاي توسعه‌اي نيز در دستور كار قرار دارد.
 • نسخه آزمایشی تالار مجازی بورس، راه اندازی شد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  نسخه آزمایشی تالار مجازی بورس ایران همزمان با گشایش چهارمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی راه اندازی شد.
 • دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد:
  روزهای طلایی رینگ فلزات در راه است
  دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: بورس می تواند به اصلی ترین مرجع نرخ آهن آلات در کشور تبدیل شود.
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  براساس ابلاغیه هیات دولت، کل فولادسازان کشور مکلف به عرضه محصولاتشان در بورس کالا شدند، به این ترتیب با توجه به اینکه ۹۷ فولادساز در کشور فعالیت دارند که ۳۰ فولادساز محصولاتشان را در بورس کالا عرضه می کنند، بنابراین در روزهای آینده باید ۶۷ تولیدکننده باقی مانده فولاد به بورس کالا بیایند.
 • رشد قیمت میلگرد در ترکیه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- در روز پایانی سال 2010، کارخانه کاردمیر ترکیه قیمت های سال نو خود را اعلام نمود. به طوری که قیمت میلگرد آن از 673 دلار به 683 دلار درب کارخانه افزایش یافته است که با حساب 18 درصد مالیات بر ارزش افزوده، قیمت 806 دلار در هر تن خواهد بود.
 • افت قیمت میلگرد در چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- خبر ها حاکی از آن است که تقاضای فولاد در بازار شانگهای بهبود چندانی نداشته و موجودی بازار رو به افزایش است.