تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • رشد قیمت میلگرد در آمریکا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - کارخانه نوکور آمریکا قیمت پایه میلگرد خود را از 4 ژانویه 40 دلار هر شورت تن بالا برده است.
 • افزایش قیمت قراضه در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - در پی افزایش قیمت خرید قراضه در شرق چین، کارخانه ها در مناطق شمالی این کشور نیز قیمت خرید خود را بالا برده اند.
 • تولید چدن جهان در اوج
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - تولید چدن جهان در سال 2010 بی سابقه بود و برای اولین بار از یک میلیارد تن فراتر رفت.
 • قیمت قراضه وارداتی در ترکیه همچنان رو به بالا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - قیمت قراضه در بازار واردات ترکیه از مرز 500 دلار در هر تن نیز عبور کرده ولی هفته اخیر حجم معاملات کاهش یافته است.
 • بازار داخلی سنگ آهن چین، سردرگم
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - دو هفته ای است که قیمت سنگ آهن در شمال چین ثابت مانده آن هم به دلیل محدودیت عرضه در زمستان و نبود تقاضا. بالا بودن قیمت ها موجب کاهش معامله شده ولی موجودی کارخانه ها پایین است.
 • اروپا یی ها امیدوارند کمبود زغال سنگ نداشته باشند
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - فولاد سازان اروپایی امیدوارند وقوع سیل در استرالیا تاثیر سوئی بر عرضه زغال سنگ مورد نیاز آن ها وارد نسازد. برخی کارخانه ها اظهار دارند که هم موجودی انبار ها کافی است و هم این که به منابع زغال سنگ کشور های دیگری چون کانادا، آمریکا، لهستان و جمهوری چک نیز دسترسی دارند.
 • کمبود موجودی ذغال سنگ در ژاپن
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - در پی وقوع سیل اخیر در استرالیا پیش بینی می شود که فولادسازان ژاپنی که ذغال سنگ مورد نیاز خود را از استرالیا خریداری می کردند با مشکل روبرو شوند چرا که وقوع این سیل به خطوط حمل و نقل این کشور آسیب رسانده و معادن استرالیا را با مشکل روبرو کرده است.
 • رشد جزیی قیمت سنگ آهن در هفته گذشته
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد و 58 درصد طی هفته گذشته روند صعودی آرامی داشته است.
 • سیل استرالیا و احتمال رسیدن قیمت ذغال سنگ به 300 دلار
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت ذغال سنگ در استرالیا برای تحویل در فصل دوم سال به دلیل سیل اخیر در منطقه کوینزلند به 300 دلار هر تن برسد. با وقوع این سیل احتمالا عرضه ذغال سنگ این کشور به بازار 10 میلیون تن کاهش خواهد یافت.
 • مديرعامل فولاد خراسان تغيير كرد
  مديرعامل شركت فولاد خراسان بعد از 6 سال و 7 ماه تغيير كرد.
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، براساس مصوبه مجمع عمومي عادي 25 آبان سال جاري و طبق جلسه 8 دي هيات‌ مديره شركت فولاد خراسان ،‌ مديرعامل اين شركت بورسي تغيير كرد. بر اساس تصميمات اتخاذ شده،‌ بجاي لطيف دشت بزرگي كه 6 سال و 7 ماه مديريت اين شركت را به عهده داشت، حسين احمدي سليماني به نمايندگي از شركت بين المللي توليد و توسعه مواد فلزي به عنوان مديرعامل و عضو هيات مديره فولاد خراسان تعيين شد. دشت بزرگي هم راهي سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات شد.