تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • قیمت قراضه در ایتالیا همچنان صعودی
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در ایتالیا با توجه به افزایش قیمت های جهانی، صعودی است ولی تجار نسبت به ثبات قیمت های بالا نگران هستند. به نظر تجار ایتالیایی اگر کارخانه ها به قراضه نیاز دارند باید از قیمت های جهانی تبعیت کنند.
 • افزایش قیمت سنگ آهن وارداتی در چین
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت سنگ آهن وارداتی در بازار چین بالاتر رفته، همچنین حجم معاملات نیز رشد داشته است. با افزایش قیمت اخیر کارخانه ها، جو بازار چین خوش بینانه است.
 • بازار میلگرد ترکیه
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه کاردمیر ترکیه قیمت میلگرد خود را هفته گذشته برای دومین بار بالا برد و از سه شنبه قیمت جدید 730 دلار را اعلام نمود در حالی که پیش از آن قیمت 703 دلار بود.
 • نزدیکی تعطیلات در چین و نوسان در بازار بیلت
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت در شمال چین هفته گذشته نوساناتی جزیی داشته است. البته به نظر فعالان بازار قیمت تا قبل از تعطیلات سال نو چینی ( 2 تا 8 فوریه) بیش از این افزایش نمی یابد.
 • افزایش قیمت بیلت و مفتول در اوکراین
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه متینوست اوکراین پیش بینی می کند که قیمت بیلت و مقاطع در آینده افزایش یافته و قیمت بیلت به 700 دلار هر تن فوب دریای سیاه نزدیک شود.
 • افزایش تعداد کارخانه هایی که در انتظار کاهش تقاضا در آینده هستند
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش اخیر استیل ایندکس تعداد کارخانه هایی که انتظار افزایش تقاضا و قیمت محصولات فولادی در آینده را دارند نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.
 • احتمال افزایش قیمت ورق گرم در آینده
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش از این سطح تقاضا تعیین کننده قیمت محصولات فولادی بود اما در حال حاضر قیمت مواد اولیه بر قیمت محصولات فولادی تاثیر گذار شده است.
 • افزایش قیمت فولاد در آمریکا
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه نوکور و دیگر فولادسازان آمریکایی در نظر دارند تا قیمت تیرآهن خود را برای تحویل در ماه فوریه بالا ببرند.
 • بومي سازي، نويد آينده اي ثمربخش براي صنعت و معدن
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  به گزارش موج، نمايشگاه دستاوردهاي بومي سازي و خودكفايي صنعت و معدن،‌ فرصتي براي سازندگان داخل كشورمان فراهم كرد تا برخي از دستاوردهاي خود را در برابر ديدگان كارشناسان و مديران حوزه صنعت و معدن قرار دهند.
 • نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز سیزدهم ژانویه نسبت به روز گذشته دچار نوسان شد.