تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ثبت قیمت فولاد خصوصی
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۶ دي
  گروه بورس کالا– در نخستین روز از هفته جاری، فولادسازان بخش خصوصی تغییر قیمتی در محصولات نداشتند و نرخ‌هايي ثابت اعلام کردند.
 • برخلاف روند صعودی نرخ‌ها در بازارهای جهانی؛ ادامه یافت
  انجماد در بازار داخلی
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۶ دي
  گروه بورس کالا– طی معاملات هفته گذشته در بازارهای فولادی، قیمت بیلت و مقاطع به دنبال عرضه محدود قراضه و سنگ‌آهن با رشد همراه شد.
 • بازار میلگرد ترکیه رو به رشد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۶ دي
  کارخانه کاردمیر ترکیه قیمت میلگرد خود را هفته گذشته برای دومین بار بالا برد و از سه شنبه قیمت جدید 730 دلار را اعلام كرد در حالی که پیش از آن قیمت 703 دلار بود.
 • صرفه جويي 15 ميليون يورويي در آلومينيوم المهدي
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  خبرگزاري موج - مديرعامل مجتمع آلومينيوم المهدي گفت: تا ابتداي دي ماه امسال، حدود 15 ميليون يورو از محل ساخت داخل و استفاده از مواد داخل كشور، صرفه جويي در اين شركت صورت گرفته است.
 • افت تولید مس و طلای شرکت مواد معدنی فرست کوانتوم در سال 2010
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  شرکت مواد معدنی فرست کوانتوم روز پنجشنبه اعلام کرد که در سال 2010 حدود 322700 تن مس و 191400 اونس طلا تولید کرده است. این شرکت گفت که تولید این دو فلز نسبت به سال 2009 افت داشته است.
 • جی پی مورگان پیش بینی کرد:
  مس نایاب می شود
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  شایعات موجود مبنی بر سرمایه گذاری شرکت جی پی مورگان و خرید در حدود 90 درصد مس دنیا و همچنین خسارت سیل استرالیا به معدن های کانی، موجب افزایش بی رویه قیمت مس شد.
 • این هفته کاهش تقاصا به دلیل قیمت بالا موجب شد
  کاهش قیمت شمش فولاد دریای سیاه
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  نمابورس، بین‌الملل- در هفته دوم سال جاری میلادی، قیمت شمش فولاد حوزه دریای سیاه به سبب کاهش تقاضا و اجتناب خریداران از خرید با قیمت بالا کاهش یافت. روز دوشنبه گذشته تولیدکنندگان فولاد قیمت محصولات خود از جمله شمش فولاد را بالا بردند زیرا هفته قبل قیمت قراضه که از مولفه‌های اصلی برای تولید فولاد است افزایش یافته بود اما خریداران تمایلی به خرید این محصولات با قیمت بالا نشان ندادند و فروشندگان مجبور شدند قیمت‌‌ها را کاهش دهند.
 • حمایت از 650 واحد صنعتی برای بومی‌سازی صنعت مس
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مدیر بازرگانی شرکت ملی صنایع مس ایران از همکاری 650 واحد صنعتی برای بومی‌سازی صنعت مس خبر داد.
 • بی اچ پی و فروش ماهانه سنگ آهن
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که شرکت معدنی بی اچ پی بخش عظیمی از معاملات سنگ آهن خود را برای سال 2011 با معاملات ماهانه به فروش رسانده است.
 • کاهش عرضه بیلت اروپا و افزایش قیمت در شمال آفریقا
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش قیمت قراضه، قیمت بیلت در شمال آفریقا افزایش یافته است. به رغم بازار آرام بیلت در شمال آفریقا، قیمت پیشنهادی بیلت صادراتی سی آی اس و ترکیه به این منطقه صعودی است.