تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • در معاملات روز یکشنبه؛ 19 هزار تن فولاد به فروش رفت
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  در معاملات روز یکشنبه بورس کالای ایران از مجموع ۴۳ هزار و ۳۸۰ تن انواع محصولات فولادی عرضه شده در تالار صنعتی، ۱۹ هزارو ۷۷۰ تن آن مورد معامله قرار گرفت.
 • ضرورت تعدیل مثبت قیمت‌آهن در شرایط فعلی
  آزاده حسینی
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  روند نزولی قیمت در بازار داخل به رغم رشد سطح قیمت آهن در بازار جهانی ادامه پيدا كرد به طوري‌كه در بازار داخلی قیمت شمش 40 دلار بالاتر از بازار جهانی رسید.
 • تاكيد بر نقش و جايگاه سنديكا در تعامل با مباركه
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  در نشست تخصصي مدیران فولاد مباركه و سنديكاي توليدكنندگان لوله و پروفيل فولادي بر تعامل این دو مجموعه و تامين حداكثري نياز مشتريان و توليدكنندگان داخلي تاکید شد. در این نشست مدیر عامل فولاد مبارکه خواستار نقش آفريني مضاعف اين سنديكا نسبت به تحقق اهداف مشترك و مورد نظر شد.
 • تفاوت 40 دلاري قیمت در بازار داخلی و جهانی
  بازار شمش به ثبات رسيد
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  در هفته گذشته، قيمت بيلت در اغلب بازارهاي جهاني از روند باثباتي برخوردار بوده است و شرايط آرامي بر اكثر بازارها حاكم بوده است.
 • تداوم کاهش نرخ آهن‌آلات
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  گروه بورس کالا- طی معاملات دیروز روند کاهشی آهن‌آلات در بازار تهران ادامه داشت. به گزارش دنیای اقتصاد، تیرآهن با افت قیمت در بازار تهران عرضه شد.
 • کاهش نرخ میلگرد اهواز و آذربایجان
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  گروه بورس کالا- طی معاملات دیروز روند کاهشی آهن‌آلات در بازار تهران ادامه داشت. به گزارش دنیای اقتصاد، میلگرد عرضه شده از سوی اهواز و آذربایجان با کاهش نرخ به 830 تا 820 تومان رسید.
 • بازار آلومينيوم
  افت 70 تومانی نرخ شمش آلومینیوم
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
 • دغدغه فولاد سازان خصوصی از رکود بازار
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  گروه بورس کالا- در مبادلات روز یکشنبه 10 بهمن‌ماه نرخ محصولات فولادی برخی از فولادسازان خصوصی همچنان از روند کاهشی برخوردار بود.
 • همایش چشم‌انداز صنعت فولاد هفته آينده برگزار مي‌شود
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  گروه بورس کالا - همایش چشم انداز صنعت فولاد با محور‌های نیاز واقعی کشور به محصولات نهایی فولاد و صنعت فولاد کشور پس از طرح تحول اقتصادی و حذف یارانه‌ها، تغییرات قیمت جهانی فولاد و تاثیر آن بر بازار داخل و مزیت‌های نسبی تولید فولاد در ایران و توانمندی‌های صادراتی و نیاز واقعی بازار داخل به واردات محصولات فولادی و معادن شاهراه توسعه در روزهای 17 و 18 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
 • همزمان با رکود بازار آهن، در معاملات بورس کالا صورت گرفت
  فروش میلگردهای اردیبهشت با نرخ‌های تثبیت شده
  عكس: حميد جاني‌پور
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۱۱ بهمن
  گروه بورس کالا – منيژه حياتي: طی معاملات روز گذشته در بورس 14 شرکت فولادسازی عرضه داشتند که تنها محصول 4 شرکت معامله شد که در جريان اين معاملات محصولات تحویلی اردیبهشت نیز با قیمت‌های قبلی معامله شد.