تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • طی هفته گذشته صورت گرفت:
  میلگرد کاهش و تیرآهن رشد نرخ داشت
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  گروه بورس کالا- زهرا مسافر: طی معاملات سه روز نخست هفته گذشته میلگرد و تیرآهن برخلاف جهت یکدیگر حرکت کردند به گونه‌اي که میلگرد روند کاهشی داشت، اما تیرآهن از رشد قیمت برخوردار بود.
 • ادغام دو شركت بزرگ فولاد در ژاپن
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  ایرنا- دو شركت بزرگ فولاد سازي ژاپن جهت داشتن توانايي براي رقابت نزديك با شركت‌هاي هندي و چيني از سال آينده ميلادي در يكديگر ادغام مي‌شوند.
 • رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان اصفهان مطرح کرد
  برخورداری از مزیت‌های نسبی در فولاد حتی بعد از هدفمندي یارانه‌ها
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  گروه بورس كالا- در حالی كه بیش از یک ماه از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در بخش خانگی و صنعت می‌گذرد، ترسیم چشم‌اندازی واقع‌بینانه برای صنایع انرژی بر از جمله فولاد‌، الزامی است. از این‌رو همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن، نقطه‌اي است که سیاست‌گذاران تولیدی و تجاری از این حوزه با فعالان حرفه‌ای در بازار محصولات و سهام آن می‌توانند از نزدیک ارتباطی تعاملی داشته باشند.
 • اوضاع خونین در مصر موجب شد:
  افزایش قیمت نفت و مس در جهان
  ۱۳۸۹ جمعه ۱۵ بهمن
  درگیری مردم در مصر و ناآرامی ها در یمن موجب افزایش قیمت نفت، کاهش شاخص های اروپایی و افزایش قیمت مس در بازارهای جهانی شد.
 • تدوين بسته‌هاي حمايتي ويژه براي 5 صنعت انرژي‌بر
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۴ بهمن
  وزير صنايع و معادن از تدوين 5 بسته حمايتي ويژه براي برخي صنايع انرژي‌بر خبر داد و گفت: اين 5 بسته مربوط به صنايع فولاد،‌ ريخته‌گري، گچ، آهك و آجر است كه مورد تصويب قرار گرفته و به اطلاع‌ فعالان اين صنايع رسيده است.
 • بازار قراضه : انگلیس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- فروشندگان قراضه در انگلیس معتقدند که کاهش تقاصای بازار صادرات و کاهش خرید ترک ها به معنای افت قطعی و با ثبات قیمت قراضه نیست. چون علی رغم کاهش تقاضای صادرات، عرضه نیز محدود است.
 • قیمت کک به 500 دلار نمی رسد
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- مقامات شرکت معدنی ریو بر این باورند که قیمت کک به شدت رو به افزایش است و تنها با بالا تر رفتن قیمت محصولات فولادی می توان این رشد قیمت را جبران نمود.
 • شاخص قیمت سنگ آهن ژانویه را با رشد به پایان رساند
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استیل ایندکس ماه ژانویه را با 9 درصد افزایش نسبت به دسامبر به پایان برد.
 • نبود تقاضا و بازار صادرات بیلت سی آی اس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  هفته گذشته بازار بیلت سی آی اس به طور کلی به ثباتی نسبی رسید. خریداران ایران و آسیا در خرید مرددند و حجم معاملات بسیار محدود است.
 • افزایش واردات مقاطع در آمریکا در سال 2010
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- حجم واردات مقاطع به آمریکا در سال 2010 نسبت به سال پیش از آن افزایش یافته است اما هنوز کمتر از حجم واردات در سال 2008 می باشد. در این میان واردات مفتول در این کشور از میزان واردات سال 2008 بیشتر می باشد.