تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • بازار آرام ورق در پاکستان
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای ورق در پاکستان پایین است اما با توجه به احتمال رشد قیمت ورق در بازار های جهانی، احتمال پذیرش رشد قیمت این محصول در این کشور وجود دارد.
 • قیمت ورق گالوانیز در شمال غرب اروپا، همچنان بالا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در شمال غرب اروپا هنوز خواستار فروش این محصول در قیمت 750 یورو هر تن درب کارخانه هستند. گزارش ها نشان می دهد که یکی از کارخانه ها نیز قیمت 750 تا 760 یورو هر تن را پیشنهاد داده است.
 • تقاضای مقاطع در عربستان؛ بالا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- هنوز تقاضای مقاطع در بازار عربستان بالاست. بهبود بالای بخش ساخت و ساز موجب شده تجار به طور مداوم موجودی انبار ها را افزایش دهند. البته هنوز خرید از بازار داخلی را به علت قیمت مناسب و زمان تحویل کوتاه، به واردات ترجیح می دهند.
 • ثبات قیمت مقاطع اوکراین
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در اوکراین ترجیح می دهند در ماه فوریه قیمت ها را بالا نبرند.
 • مقاومت عرضه کنندگان مقاطع سی آی اس در مقابل افت قیمت ها
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار صادرات مقاطع سی آی اس به دلیل افت قیمت قراضه و بی ثباتی بازار محصولات نیمه تمام شرایط مطلوبی ندارد. چون تقاضای مقاطع به ویژه در خاور میانه پایین آمده، عرضه کننده ها نمی توانند به قیمت هفته قبل معامله کنند. آسیایی ها به تعطیلات سال نو رفته اند و اروپایی ها در انتظار نشسته اند. از این رو صادر کننده ها نیز عجله ای در عرضه محصول مارس نشان نمی دهند و امیدوارند اواسط فوریه شرایط بهتر شود.
 • کاهش قیمت قراضه در آمریکا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پایه قراضه خرد شده ای که برای تعیین پرمیوم قیمت محصولات فولادی بخصوص مقاطع در آمریکا استفاده می شود، طی هفته گذشته 18 دلار هر لانگ تن کاهش یافته و به طور متوسط به 456 دلار هر لانگ تن همراه با هزینه حمل رسیده است.
 • کاهش قیمت قراضه وارداتی در هند و ترکیه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش اخیر استیل ایندکس نشان می دهد که قیمت قراضه وارداتی در ترکیه و هند کاهش یافته است. قیمت قراضه در این دو کشور 3 تا 5 درصد کمتر از چهار هفته گذشته می باشد.
 • قراضه سی آی اس: بازار فوریه در سکوت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- ماه فوریه با شرایط مطلوبی برای صادرکنندگان قراضه سی آی اس آغاز نشد. علی رغم باز گشت فعالیت به بازار ترکیه، هنوز کنترل قیمت ها در دست فولاد سازان است و قیمت قراردادهای جدید نیز بالا نرفته است. قیمت درخواستی ترک ها پایین تر از قیمت مورد نظر اوکراین و روسیه بوده است.
 • بیلت سی آی اس، در انتظار روز های بهتر
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادر کنندگان بیلت سی آی اس شرایط مطلوبی ندارند. فعالیت بازار های فروش پایین آمده و قیمت قراضه همچنان رو به پایین است. خریداران خاور میانه هنوز در انتظار کاهش قیمت ها نشسته اند و برخی کشور های آسیایی هفته اخیر را در تعطیلات بوده اند. تولید فوریه، اواخر دسامبرو واوایل ژانویه پیش فروش شده و آن ها عجله ای در فروش محصول مارس ندارند. علی رغم فشار مشتریان، عرضه کننده ها قصد کاهش قیمت ندارند و امیدوارند در آینده وضعیت بهتر شود.
 • افزایش تقاضای ذغال سنگ برای تولید انرژی
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- افزایش شدید مصرف انرژی در کشورهای در حال توسعه محرک اصلی رشد صنعت انرژی در جهان می باشد. چین به بزرگترین مصرف کننده انرژی در جهان تبدیل شده است. تقاضای انرژی در آفریقا و هند نیز بالا خواهد بود. به همین دلیل دست اندرکاران باید اقدامات لازم برای برآوردن نیاز بازار را در نظر بگیرند.