تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 20 / 11 / 1389
  قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 20 / 11 / 1389
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 20 / 11 / 1389
 • سیر صعودی بازار مس جهانی همچنان ادامه دارد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  تلگراف (The Telegraph ) گزارش داد که چیزهای خارق العاده ای در بازار مس در حال وقوع است. ماه گذشته، قیمت هر تن مس برای نخستین بار از 10 هزار دلار گذشت. این روند همچنان ادامه دارد.
 • اکستراتا پالایش مس را در استرالیا پس از پشت سر گذاشتن گردباد یاسی از سر می گیرد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
 • طي 10 ماهه امسال صورت گرفت :
  توليد بيش از 249 هزارتن آلومينيوم در كشور
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  طي 10 ماهه منتهي به دي ماه سال جاري ميزان توليد آلومينيوم در واحدهاي آلومينيم سازي بالغ بر 249 هزارو 760 تن رسيد كه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 3/6 درصدي را نشان مي دهد.
 • نارآرامی های سیاسی در مصر بازار فولاد سی آی اس را آرام کرد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- نارآمی های سیاسی در منطقه خاورمیانه به شدت بازار فولاد در سی آی اس را تحت تاثیر قرار داده است. روند نزولی قیمت محصولات نیمه تمام و میلگرد در این منطقه طی هفته گذشته همچنان ادامه داشته است.
 • افزایش قیمت تیر آهن در خاور دور
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولاد سازان آسیایی قیمت تیر آهن صادراتی خود را بالا برده از 830 دلار به 850 تا 860 دلار سی اف آر خاور دور رسانده اند. توجیه آن ها افزایش هزینه تولید بوده ولی چون این رشد قیمت ها قبل از باز گشت چینی ها از تعطیلات سال نو بوده باید دید بازار این رشد قیمت را می پذیرد یا خیر.
 • افزایش قیمت مقاطع در امارات
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطع ساختمانی در امارات از اوایل ماه ژانویه رشدی 54 دلاری را در هر تن به طور متوسط تجربه کرده و به 762 دلار هر تن رسیده است.
 • بازار میلگرد انگلیس تحت فشار
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در بازار داخلی انگلیس در حدود 806 دلار در هر تن می باشد. اواسط ژانویه قیمت میلگرد در این کشور طی 5 هفته به دلیل افزایش قیمت قراضه بیش از 160 دلار بالا رفت.
 • افزایش قیمت ورق در عربستان
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت محصولات ورق تولید آوریل خود را جهت پیش فروش در فوریه 20 تا 40 دلار در هر تن افزایش داده است. انتظار می رود تقاضای بخش غربی عربستان که اخیر درگیر سیل بوده، به زودی افزایش یابد.
 • کاهش قیمت قراضه در انگلیس
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت خرید قراضه کارخانه ها در انگلیس 24 تا 36 یورو هر تن کمتر از قیمت خرید این محصول در ماه ژانویه می باشد. به دنبال این امر قیمت خرید قراضه پی اند اس در این کشور به 319 تا 325 یورو هر تن همراه با هزینه حمل رسیده است.