تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • قیمت میلگرد فولاد نیشابور 1 / 12 / 1389
  قیمت میلگرد فولاد نیشابور 1 / 12 / 1389
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  قیمت میلگرد فولاد نیشابور 1 / 12 / 1389
 • قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 1 / 12 / 1389
  قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 1 / 12 / 1389
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  قیمت محصولات کارخانه فولاد خراسان ( برادران عارفخانی ) 1 / 12 / 1389
 • احتمال افزایش تولید فولاد خام چین در سال 2011
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش وزارت صنایع و اطلاعات چین پیش بینی می شود که در سال 2011 در حدود 660 میلیون تن فولاد خام در این کشور تولید شود.
 • قیمت ورق سرد چین هم پایین آمد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین روز 17 فوریه مجددا کاهش یافت. به دنبال این امر قیمت ورق سرد نیز در این کشور به دلیل مطلوب نبودن شرایط بازار، نزولی بوده است. قیمت ورق گرم در چین روز پنجشنبه 8 تا 12 دلار هر تن کاهش یافت. قیمت این محصول روز پیش از آن نیز 10 دلار هر تن پایین آمده بود.
 • ثبات قیمت ورق تخت در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- به رغم کاهش قیمت ورق گرم در چین، قیمت ورق تخت در این کشور ثابت بوده است.
 • بازار فولاد جهان در چه حال است
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- محدودیت عرضه برزیل، استرالیا و هند موجب شد تا شاخص قیمت سنگ آهن استیل ایندکس هفته گذشته رکوردهای جدید کسب کند و چه بسا بالاتر نیز برود. انتظار می رود قیمت قراردادی فصل دوم 15 تا 20 درصد افزایش یابد و فشار بر کارخانه های چینی کوچک که از بازار نقدی خرید می کنند نیز افزایش یافته است.
 • آیا قیمت ورق در آمریکا همچنان صعودی خواهد بود؟
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از کارخانه ها در آمریکا به صورت غیر رسمی قیمت فروش ورق خود را بالا برده اند. در این میان کارخانه ان ال ام کا و دوفرکو قیمت ورق گرم خود را 50 دلار هر شورت تن افزایش داده و به 900 دلار هر شورت تن رسانده اند. اما هنوز این قیمت را به صورت رسمی اعلام نکرده اند. برخی از خریداران نیز اظهار داشته اند که امکان خرید این محصول در قیمت های پایین تر از این کارخانه وجود دارد.
 • احتمال دشوارتر شدن واردات ورق تخت چین در آمریکا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه ها در آمریکا یک قدم به اعمال تعرفه آنتی دامپینگ واردات انواع ورق تخت از چین نزدیک شده اند.
 • کاهش واردات ورق گرم در هنگ کنگ
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی کارخانه ها در آسیا از جمله چین و تایوان، تجار این محصول در هنگ کنگ واردات خود را کاهش داده اند. قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی چین و تایوان برای تحویل در ماه آوریل، طی هفته گذشته در حدود 800 تا 820 دلار هر تن سی اف آر هنگ کنگ بود که رشدی 80 تا 90 دلاری را در هر تن نسبت به قیمت این محصول پیش از تعطیلات سال نو در چین نشان می دهد.
 • افزایش قیمت ورق در شرق آسیا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی ورق سرد کارخانه ها در تایوان، کره و چین رشدی 50 تا 70 دلاری را در هر تن در مقایسه با اواخر ماه ژانویه تجربه کرده است. کارخانه ها در تایوان خواستار فروش ورق سرد ضخامت 1 میلیمتر فول هارد در قیمت 870 دلار هر تن فوب و ورق گالوانیزه گرم در قیمت 1050 دلار هر تن فوب هستند.