تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • کاهش تولید زغال سنگ بی اچ پی در سال 2011
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بخش عمده ای از معادن زغال سنگ استرالیا به دلیل شرایط بد آب و هوایی در منطقه کویینزلند در شرایط مطلوبی قرار ندارند و این امر بر میزان تولید، فروش و هزینه این شرکت تا پایان سال جاری تاثیر خواهد گذاشت.
 • برزیل به دنبال افزایش تولید سنگ آهن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اخیرا دولت برزیل اعلام نمود که قصد دارد تا سال 2030 تولید سنگ آهن، مس و طلای خود را سه برابر کند. این خبر در واقع به برنامه های توسعه واله باز می گردد. این شرکت معدنی بزرگترین شرکت معدنی برزیل و یکی از غول های معدنی دنیاست. تولیدات واله شامل سنگ آهن، گندله سنگ آهن، نیکل، منگنز، آلومینوم، مس، طلا، نقره و پتاس می باشد.
 • قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 3 / 12 / 1389
  قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 3 / 12 / 1389
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 3 / 12 / 1389
 • قیمت محصولات شرکت فولاد سپهر ایرانیان (فسا) 3 / 12 / 1389
  قیمت محصولات شرکت فولاد سپهر ایرانیان (فسا) 3 / 12 / 1389
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  قیمت محصولات شرکت فولاد سپهر ایرانیان (فسا) 3 / 12 / 1389
 • صادرات ترکیه و تهدید تعرفه های ضد دامپینگ
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- آن دسته از صادر کنندگان فولاد ترکیه که با اتحادیه اروپا داد و ستد دارند سال پر چالشی پیش رو خواهند داشت. چه بسا تعرفه های ضد دامپینگ اروپا تاثیر سوئی بر صادرات فولاد ترکیه نیز بگذارد. محصولات فولادی بسیاری چون مفتول ترکیه در پرونده های مختلفی از سال 1999 تا کنون در پیگرد اعمال تعرفه ضد دامپینگ بوده است. کشور های صادر کننده دیگری چون چین نیز از این امر متاثر بوده اند.
 • افزایش تقاضای زغال سنگ در جهان
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای زغال سنگ به عنوان یکی از منابع تامین انرژی طی چند سال آینده افزایش خواهد یافت و پیش بینی می شود که تقاضای این محصول تا سال 2020 به بالاترین حد برسد.
 • رکورد جدید صادرات زغال سنگ در آمریکا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- آمریکا در سال 2010 در حدود 55 میلیون تن زغال سنگ صادر کرده است که بالاترین حد از سال 1991 می باشد. حجم صادرات این کشور در سال 2009 در حدود 37 میلیون تن بوده است.
 • افزایش داد و ستد ها در بازار فیوچرز فولاد
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  با این که فولاد سازان بزرگ جهان معتقدند که بازارهای فیوچرز به آن ها اجازه کنترل قیمت ها را نمی دهد، سال 2010 حجم معاملات در بازارهای فیوچرز فولاد افزایش یافته و احتمالا بالاتر نیز خواهد رفت.
 • افزایش ظرفیت تولید فولاد چین در ژانویه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- طی 11 روز آخر ماه ژانویه ظرفیت تولید فولاد خام در چین افزایش یافت و به 18 میلیون و 800 هزار تن رسید که معادل تولید روزانه 1 میلیون و 710 هزار تن می باشد و در مقایسه با تولید روزانه 1 میلیون و 700 هزار تن در اواسط ژانویه افزایش یافته است.
 • قیمت فولاد در چین صعودی
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۳ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اتحادیه آهن و فولاد چین بر این باور است که قیمت فولاد در بازار داخلی این کشور صعودی خواهد بود چون تقاضا خوب است و قیمت مواد اولیه صعودی است.