تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • آرامش میلگرد در عربستان
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که تقاضای میلگرد در عربستان طی هفته گذشته کاهش یافت و رشد قیمت این محصول در ماه فوریه نیز مورد قبول خریداران قرار نگرفت. البته پیش بینی می شود که سطح تقاضا در ماه مارس افزایش یابد.
 • بازار ورق امریکا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت در بازار امریکا در حدود 1000 دلار در هر شورت تن فوب کارخانه است و بعید است تا یک ماه آینده کاهش قیمتی مشاهده شود.
 • ثبت رکورد جدید قیمت ورق در اروپا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت ورق استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت ورق تخت در شمال اروپا از هفته گذشته به شدت افزایش داشته و به اوج یک سال گذشته رسید. قیمت ورق ترکیه با ثبات تر بود ولی قیمت صادراتی ورق گرم چین 8 درصد بالا رفته به 740 دلار فوب رسید.
 • بازار ورق گرم چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اوایل هفته گذشته بازار ورق چین با ثبات بود و قیمت های صادراتی رو به افزایش بودند. ولی قیمت های نقدی ناگهان در حدود 23 دلار کاهش یافت چرا که تجار دریافتند که تقاضای کافی جهت حمایت از افزایش قیمت ماه مارس کارخانه ها و افزایش تولید وجود ندارد. قیمت نقدی سنگ آهن نیز آخر هفته نزولی بود.
 • تنش های مصر و تاثیر آن بر بازار خاور میانه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار میلگرد مصر به تدریج بهبود یافته و قیمت خرده فروشی در بازار داخلی 729 تا 747 دلار در هر تن می باشد.
 • موجودی فولاد چین رو به بالا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- از اواخر دسامبر موجودی ورق گرم، سرد، تخت، میلگرد و مفتول در بازار چین صعودی بوده و ماه گذشته رشدی 11 درصدی داشته است.
 • بازار فولاد ترکیه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان ورق در ترکیه ورق گرم را اخیرا 830 دلار عرضه نموده اند ولی کسی خرید نمی کند چون در انتظار کاهش قیمت هستند.
 • افزایش قیمت فولاد توکیو استیل
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه توکیو استیل قیمت محصولات فولادی خود را برای تحویل در ماه مارس به منظور جبران رشد قیمت قراضه 36 دلار هر تن بالا برده است به دنبال این امر قیمت محصولات این کارخانه از ماه دسامبرتا کنون 169 دلار هر تن افزایش یافته است.
 • افزایش واردات فولاد اروپا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش یورومتال مجوزهای صادره برای واردات فولاد در اروپا در ماه ژانویه به شدت افزایش یافته و به 1 میلیون و 700 هزار تن رسیده است. اکثر دست اندرکاران پیش بینی می کنند که واردات فولاد در این قاره طی نیمه اول سال 2011 بالا باشد.
 • افزایش تولید فولاد جهان در ماه ژانویه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش انجمن جهانی آهن و فولاد میزان تولید فولاد خام در جهان در ماه ژانویه به بالاترین حد از ماه مه 2010 رسیده است.