تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • کاهش قیمت سنگ آهن در چین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت سنگ آهن در بازار داخلی چین طی هفته جاری به دلیل بازار آرام محصولات فولادی کاهش یافته است و تمایل شرکت های معدنی در چین برای فروش بالا رفته است.
 • بازار سنگ آهن در ثبات موقتی
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت سنگ آهن دربازار نقدی روز سه شنبه را در ثبات گذراند چرا که افت تقاضای چین مانع از بروز اثرات اعمال تعرفه های جدید صادرات سنگ آهن هند بر بازار نقدی شد. تجار در انتظارند قیمت ها تا چند روز آینده بالابرود.
 • افزایش قیمت خرید قراضه در چین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اگر چه چشم انداز بازار فولاد و قراضه در چین مطلوب نیست اما برخی از کارخانه ها در این کشور قیمت خرید قراضه خود را بالا برده اند.
 • افزایش صادرات زغال سنگ استرالیا در سال 2011
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- به رغم کاهش تولید زغال سنگ در استرالیا به دلیل وقوع سیل اخیر در این کشور پیش بینی می شود که در کل صادرات زغال سنگ این کشور در سال جاری رشدی 3 درصدی را تجربه کند.
 • بازار آشفته میلگرد در اسپانیا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اگرچه خریداران میلگرد در اسپانیا در مقابل رشد قیمت این محصول مقاومت می کنند اما عرضه کنندگان میلگرد در اسپانیا به دنبال بالا بردن قیمت این محصول هستند.
 • کاهش قیمت میلگرد در آلمان
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد و مفتول مش سازی در آلمان طی ماه گذشته 30 یورو هر تن کاهش یافته و به 570 تا 590 یورو هر تن رسیده است. اما هنوز تقاضای خرید در این قیمت بالا نرفته است. با توجه به افت اخیر قیمت قراضه خریداران محتاطانه وارد بازار خرید می شوند.
 • احتمال ثبات قیمت قراضه در آمریکا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش بینی می شود که قیمت قراضه در ماه مارس در آمریکا ثابت بوده و قراضه خرد شده در قیمت 450 تا 455 دلار هرلانگ تن معامله شود.
 • بازار آرام ورق در ترکیه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای ورق در ترکیه پایین است و قیمت ها ثابت. اما گزارش ها نشان می دهد که تقاضای ورق در بخش اتومبیل سازی در این کشور در حد مطلوبی قرار دارد. این در حالی است که تجار و دیگر مصرف کننده های ورق در ترکیه سیاست انتظار را در پیش گرفته اند.
 • قیمت ورق در عربستان رو به بالا اما تقاضا پایین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت ورق خود را برای تحویل در ماه مارس 50 دلار هر تن بالا برده است. اما گزارش ها نشان می دهد که سطح تقاضا در این کشور هنوز بالا نرفته است.
 • قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 12 / 12 / 1389
  قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 12 / 12 / 1389
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  قیمت محصولات شرکت نورد فولاد تهران 12 / 12 / 1389