تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • مدیر عامل کارگزاری سی ولکس؛
  بورس نفت به سلطه رینگ فلزات پایان می دهد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  با راه اندازی بورس نفت، رینگ پتروشیمی و فرآورده های نفتی بیشترین سهم معاملات بورس کالا را به خود اختصاص می دهد به طوریکه سلطه هشت ساله رینگ فلزات به پایان می رسد.
 • گزارش گروه مطالعات بین المللی مس در مورد وضعیت بازار مس
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  بر اساس یک گزارش منتشره از سوی گروه مطالعات بین المللی مس، مس در طول ماه فوریه شاهد وضعیتی الا کلنگی با نوساناتی بسیار بود.
 • پیش بینی افزایش مصرف مس و آلومینیوم چین در سال 2011
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  رویترز گزارش داد که مصرف مس و آلومینیوم چین در سال 2011 احتمالاً 10 درصد افزایش خواهد یافت.
 • قراضه امریکا ارزان تر نمی شود
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه خرد شده در امریکا در ماه مارس نسبتا ثابت می ماند و شاید حتی کمی بالا تر نیز برود و به 455 تا 460 دلار هر لانگ تن برسد.
 • افت قیمت مقاطع در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطع در چین نزولی است جو بازار مبهم بوده و خریداران را از بازار دور نموده است.
 • بازار میلگرد صادراتی ترکیه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادر کنندگان میلگرد ترکیه همچنان در 660 تا 670 دلار فوب پیشنهاد می دهند و تقاضای خاور دور، امریکای مرکزی و جنوبی و کشور امریکا بالاست و از صادرات ترکیه استقبال شده است. قیمت پیشنهادی قراضه امریکا به 465 تا 470 دلار سی اف آر افزایش یافته و قیمت های مشابه ای از جانب خاور دور شنیده شده است.
 • بازار ورق در جهان
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از دست اندرکاران بر این باورند که قیمت ورق در آمریکا به سقف خود نزدیک شده است. محدودیت عرضه به دلیل تعمیرات کارخانه ها، کمبود موجودی قراضه و افزایش هزینه تولید منجر به رشد سریع قیمت ورق طی چند ماه گذشته شده بود. با توجه به سطح تقاضا در بازار، عده ای پیش بینی می کنند که رشد اخیر قیمت ورق مورد قبول خریداران قرار نگیرد.
 • بازار تیرآهن در خاوردور
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تیرآهن بال پهن وارداتی سایز 600 میلیمتر برای تحویل در ماه آوریل در خاوردور طی دو هفته گذشته در قیمت 840 تا 850 دلار هر تن سی اف آر معامله شده است که نسبت به قیمت 820 تا 830 دلار هر تن سی اف آر طی نیمه دوم ژانویه و 780 تا 800 دلار هر تن سی اف آر در اوایل ماه جاری افزایش یافته است.
 • بازار میلگرد ایتالیا تحت تاثیر تنش های شمال افریقا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- ماه گذشته قیمت میلگرد در ایتالیا 40 تا 50 یورو افت داشته چون قیمت قراضه کاهش یافت و تقاضا نیز نزولی بود. قیمت پایه میلگرد در بازر ایتالیا 270 یورو است که معادل 500 تا 505 یورو درب کارخانه است. اواخر ژانویه تولید کننده ها به دنبال 350 یورو قیمت پایه بودند ولی موفق نشدند. در حال حاضر قیمت پایه واقعی 40 تا 60 یورو ارزان تر است. بازار مارس در ابهام است و به شدت به وضعیت بازار قراضه وابسته است.
 • با واريز وجه نقد معامله؛ طرح فولاد هرمزگان به مباركه اصفهان رسيد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۵ اسفند
  با پرداخت وجه نقد معامله، واگذاري طرح فولاد هرمزگان به شركت فولاد مباركه اصفهان قطعي شد.