تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • شروع طوفانی بورس تهران در اولین روزهای سال جدید
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  خبرگزاری فارس: دیدگاه مثبت عموم سرمایه گذاران به آینده بازار سهام در سال 90 موجب شد تا بورس اوراق بهادار تهران با جهش 983 واحدی شاخص در سه روز کاری و ثبت رکورد 24 هزار واحدی، اولین روزهای سال جدید را طوفانی آغاز کند.
 • کودلکو مس بیشتری را به ژاپن صادر خواهد کرد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  یکی از مدیران ارشد کودلکو گفت که این مس اضافی که قرار است در طول ماههای آینده به ژاپن ارسال شود معادل حدوداً 1 درصد از تولید سالیانه این شرکت است. آقای رائول دو لا پیه د را، مدیر کل فروش مس کودلکو گفت که،" صادرات کاتد ما به ژاپن بین حدود 30 تا 40 درصد نسبت به ارقام سالیانه معمولی افزایش خواهد یافت.
 • وزیر صنایع ومعادن: تا کاهش سود تسهیلات صنعت ایستاده‌ام
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  علی اکبر محرابیان در هنگام گذر از دولت نهم به دهم با کسب 153 رأی موافق توانست برای دومین بار به عنوان وزیر صنایع و معادن در دولت احمدی‌نژاد انتخاب شود.
 • تحلیلی بر زلزله ژاپن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  از آنجایی که ژاپن یک دوره بازسازی را در پیش دارد که در طول تاریخ پرهزینه ترین نمونه می باشد، این امر موجب شده تا قیمت ها در بازار کالاهای اساسی تغییر کند و آینده قیمت کالاهایی چون کک، مس و چوب با خوش بینی توام باشد.
 • افزايش 140 درصدي صادرات فولاد ايران تا سال 2015
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۷ فروردين
  بيزنس مانيتور اينترنشنال در آخرين گزارش خود پيرامون بخش فلزات ايران اعلام کرد رشد صنايع فولاد و آلومينيوم کشورمان در سال گذشته بيشتر از انتظار بوده که يکي از دلايل اين بهبود، افزايش ظرفيت صنايع فولاد و آلومينيوم ايران به دنبال بهره برداري از برخي پروژه هاي در دست احداث مي باشد.
 • توليد 221 هزار تن كاتد؛ ركورد جديدي در توليد مس ايران
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۷ فروردين
  به گزارش روابط عمومي شركت ملي صنايع مس ايران، مجتمع مس سرچشمه سال 1389 را در حالي پشت سر گذاشت كه با دستيابي به توليد 221 هزار و 129 تن مس كاتد، ضمن تحقق برنامه توليد، موفق به خلق ركورد جديدي در توليد اين محصول شد.
 • معاون وزير صنايع خبر داد:
  تحقق برنامه 20 ميليون تني توليد فولاد در سال 89
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند
  خبرگزاري فارس: معاون وزير صنايع با موفق خواندن برنامه هاي اجرا شده در سال 1389گفت: در اين سال با الگو گرفتن از پيام مقام معظم رهبري مبني بر «كار مضاعف و همت مضاعف» برنامه هاي تدوين شده به اتمام رسيد.
 • آخرین اخبار درباره ی صنایع ژاپن
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند
  خبرگزاري آسوشيتدپرس گزارش داد كه توليد در شركت‌هاي خودروسازي ژاپن به زودي از سر گرفته مي‌شود.
 • معرفي تحسين شده‌ترين شركت‌هاي صنايع فلزي جهان در سال2011
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند
  نشريه فورچون در تازه‌ترين گزارش خود به معرفي تحسين‌شده‌ترين شركت‌هاي صنايع فلزي جهان پرداخت.
 • ذخایر مس شانگهای به خاطر واردات بین 5000 تا 6000 تن افزایش یافت
  ۱۳۸۹ جمعه ۲۷ اسفند
  ذخائر مس در شانگهای ظاهراً در هفته جاری بین 5000 تا 6000 تن افزایش یافت، که نخستین رشد هفتگی پس از چهار هفته به شمار می رود و نشان دهنده صعود غیرمنتظره واردات ماه گذشته چین و کاهش تقاضا به خاطر تعطیلات است.