تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • همت مضاعف لازمه تحقق اهداف چشم انداز 20 ساله در تولید سنگ آهن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  امروزه آهن و فولاد یکی از اساسی‌ترین پایه‌های فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی هر کشور را تشکیل می‌دهند و این به سبب نیاز مبرمی است که انسان برای پیشبرد مقاصد خود در زندگی دارد.
 • آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای مشارکت در طرح های صنعتی الجزایر
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  سفیر ایران در الجزایر با اشاره به توانمندی های صنعتی جمهوری اسلامی، گفت: ایران برای مشارکت در طرح های عمرانی و صنعتی الجزایر آمادگی دارد.
 • افتتاح کارخانه فولاد جم در سفر قریب الوقوع هیات دولت به استان قم
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه میدان بزرگ امام خمینی(ره) قم افزود: سفر سوم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان قم به زودی انجام خواهد شد و همچون گذشته آثار و برکات فراوانی را برای مردم و این خطه مقدس به همراه خواهد داشت.
 • تولید فولاد به 5 میلیون تن افزایش می یابد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  اکونیوز: مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‏های صنعتی گفت: در حال حاضر، ظرفیت تولید فولاد در استان خوزستان 2/6 میلیون تن در سال می‏باشد که ما امیدواریم این میزان تا پایان برنامه پنجم توسعه به حدود 5 میلیون تن برسد.
 • زلزله ژاپن و تاثیر آن بر آلمانی ها
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- به نظر کارشناسان زلزله اخیر ژاپن ممکن است برای چندین ماه در تولید هزاران شرکت آلمانی اختلال ایجاد نماید. صنایعی که بیشترین آسیب را خواهند دید صنایع با تکنولوژی برتر، فولاد و خودرو سازی هستند. زمان می برد تا ژاپن زیر ساخت های صادرات خود را مجددا بازسازی نماید از این رو چندین ماه مشکلاتی اساسی در بخش عرضه خواهد شد.
 • چین محرک اصلی رشد تولید فولاد در جهان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- انجمن جهانی آهن و فولاد اظهار داشته است که افزایش تولید فولاد در چین و کشورهای نوظهور دنیا در سال جاری محرک اصلی رشد تولید در جهان خواهد بود.
 • کاهش تعداد کارخانه های تولید فولاد در چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- چینی ها در سال 2010 در حدود 627 میلیون تن فولاد خام تولید کرده اند که رشدی 3/9 درصدی را نسبت به سال پیش از آن تجربه کرده است. پیش بینی می شود که تولید فولاد خام در این کشور طی سال جاری مجددا افزایش یافته و به 670 میلیون تن برسد.
 • احداث شرکت فولاد خرمشهر اقدام دیگری در جهت تحقق جهاد اقتصادی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت تحقق جهاد اقتصادی سه اقدام بزرگ با هدف اشتغال جوانان که زمینه اشتغال پنج هزار نفر را فراهم می‌کند، انجام می‌شود.
 • محور تعیین کننده در جهاد اقتصادی همدلی و همکاری بخشهای مختلف است
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  کرمان- مدیر عامل مجتمع سنگ آهن گل گهر سیرجان گفت: یکی از محورهای مهم و تعیین کننده حوزه جهاد اقتصادی، همدلی و همکاری مسوولان و فعالان بخش های مختلف در اقتصاد کشور است که این محور اساسی باید در دستور کار تمامی بخش ها قرار گیرد.
 • سرمایه‌گذاری 9.5 میلیارد دلاری بزرگترین معدنکار جهان در استرالیا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  بزرگترین شرکت معدنی جهان 9.5 میلیارد دلار در استرالیا سرمایه‌گذاری می‌کند.