تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • فولاد خوزستان پیشتاز در ثبت رشد تولید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  شرکت فولاد خوزستان با 18 درصد رشد تولید همراه با تحقق سود هر سهم در سال 89 برای نخستین‌بار از مرز تولید سه میلیون تن شمش عبور کرد.
 • پیشرفت صنایع نسوز مرهون رقابت کیفی مصرف کنندگان
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  صنعت دیرگداز یا نسوز یکی از شاخه های صنعت سرامیک است که یکی از مصرف کنندگان اصلی آن صنایع آهن و فولاد می باشد تا جاییکه با نیم نگاهی به روند پیشرفت صنایع تولید کننده نسوز در دنیا می توان پیشرفت آن را مدیون رقابت کیفی مصرف کنندگان آن دانست.
 • ایران به دنبال مقام نخست آلومینیوم منطقه
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  مدیر عامل شرکت فناوری ذوب آذرآلکو با بیان اینکه دستیابی واحدهای تولیدی به تنوع و ارتقای کیفیت محصول بدون سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه امکان پذیر نیست، اظهار داشت: در شرایط رقابتی کنونی، ضرورت وجود چنین واحدی احساس می شود.
 • تولید واقعی فولاد حداکثر 11 میلیون تن
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفت‌و‌گو با «خانه ملت»، درباره آمارهای متناقضی که درباره تولید فولاد در کشور منتشر می‌شود، گفت: ظرفیت اسمی‌ تولید فولاد با تولید واقعی متفاوت است؛ علت آن هم میزان مصرف است، از این رو باید نیاز کشور و میزان واردات این محصول‌ها به نحوی تنظیم شود تا به ظرفیت تولید واقعی برسیم.
 • کمبود مس جهان در سال 2010 : 305000 تن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  گروه مطالعات بین المللی مس می گوید که کمبود مس جهانی در سال 2010 به 305000 تن رسید
 • پیش بینی فریپورت مک موران در مورد رشد تقاضای مس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  رویترز گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده سیر بهبود یکنواختی را در پیش گرفته و کمک می کند که که قیمتهای مس به اوجهایی بی سابقه دست یابند.
 • نرخ فروش محصولات فولاد خوزستان اعلام شد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  شرکت فولاد خوزستان، متوسط نرخ فروش واقعی محصولات تولیدی خود در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 89 را مبلغ 5 میلیارد و 933 میلیون و 741 ریال به ازای هر تن اعلام کرد.
 • ثبات قیمت میلگرد در ژاپن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه کائویی استیل که بزرگترین تولید کننده میلگرد در ژاپن می باشد قیمت میلگرد خود را برای تحویل در ماه آوریل در 859 دلار هر تن ثابت نگاه داشته است. این در حالی است که یکی از کارخانه ها در شهر اوزاکا قیمت میلگرد خود را از ماه دسامبر تا کنون 183 دلار هر تن بالا برده است.
 • بازار میلگرد چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- این هفته در راستای امید به افزایش قیمت در بازار فیوچرز، قیمت میلگرد در چین بهبود داشت. برخی معتقدند افزایش قیمت بیشتر در راه است و به نظر برخی دیگر ممکن است این افزایش قیمت ها ماندگار نباشد و قبل از افزایش تقاضا قیمت ها باز هم نزولی گردد.
 • بازار آرام قراضه در ترکیه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار قراضه در ترکیه آرام است. واردات قراضه در این کشور طی دو هفته گذشته پایین بوده چرا که کارخانه ها محصولات مورد نیاز خود را اوایل ماه مارس خریداری کرده بودند.