تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • کاهش وابستگی اسپانیا به واردات قراضه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از دست اندرکاران بر این باورند که وابستگی بازار قراضه اسپانیا به واردات در آینده کاهش خواهد یافت.
 • افزایش قیمت سنگ آهن در بازار داخلی چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت سنگ آهن کنسانتره در بازار داخلی شمال چین در ماه مارس به طور متوسط 5 درصد رشد داشته که علت آن بهبود اخیر قیمت محصولات فولادی بوده است که از اواخر فوریه نزولی بود.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- تا روز جمعه قیمت نقدی سنگ آهن بازهم بهبود یافت و به مرز 180 دلار رسید چرا که خریداران چینی همچنان به افزایش موجودی ادامه دادند. البته هنوز بسیاری از فعالان بازار علی رغم بهبود خرید ها، فکر می کنند افزایش قیمت های اخیر موقتی است. به نظر آن ها هنوز موجودی انبار ها خیلی بالاست و این خرید ها به معامله چند محموله خلاصه می شود.
 • چشم انداز بازار سنگ آهن افریقا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- انتظار می رود طی 8 تا 10 سال آینده قیمت سنگ آهن در افریقا تا 48 درصد کاهش یابد به 70 دلار در هر تن برسد و تا سال 2024 در این سطح باقی بماند.
 • کاهش قیمت بیلت کاردمیر ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه کاردمیر ترکیه بیلت خود را 635 تا 640 دلار درب کارخانه عرضه نمود. در حالی که قیمت های پیشنهادی دو هفته قبل 643 تا 648 دلار بود.
 • رکود بازار قراضه به دلیل تنش های سیاسی خاورمیانه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- ناآرامی های سیاسی در منطقه خاورمیانه بر بازار قراضه در خاورمیانه تاثیر گذاشته است. با توجه به پایین بودن تقاضای محصولات تمام شده، خرید ترک ها نیز طی دو هفته گذشته کاهش یافته است.
 • مدیرعامل شرکت: بیش از ‌١.5 میلیون تن انواع محصول فولادی تولید شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  گروه ملی فولاد ایران در سال گذشته - مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت: در سال گذشته در مجموع یک میلیون و560 هزار تن انواع محصول نهایی و شمش در این کارخانه تولید شد.
 • کاهش قیمت قراضه در جنوب اروپا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در جنوب اروپا از اواخر ماه فوریه تا کنون 20 تا 25 یورو هر تن کاهش یافته اما حجم واردات در این منطقه پایین بوده است.
 • بازار ورق گالوانیزه در جنوب اروپا تحت فشار افزایش واردات
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- با توجه به بالا بودن ارزش یورو در برابر دلار واردات ورق گالوانیزه در جنوب اروپا افزایش یافته و این امر کارخانه ها را در این منطقه تحت فشار قرار داده است. گزارش ها نشان می دهد که قیمت ها تقریبا ثابت بوده اما احتمال افت جزیی نرخ این محصول وجود دارد.
 • رکود بازار میلگرد و مفتول وارداتی در خاوردور
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای واردات میلگرد و مفتول در خاوردور پایین است. عرضه کنندگان نیز تمایلی برای کاهش قیمت پیشنهادی خود را ندارند به همین دلیل بازار راکد است. ناآرامی های سیاسی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا بازار خاوردور را نیز تحت تاثیر قرار داده است. پیش بینی می شود که قیمت مقاطع طی دو ماه آینده نزولی بوده اما پس از آن و با بهبود بازار افزایش یابد.