تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ترس صنعت مس شیلی از زلزله
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  صنعت مس شیلی نسبت به وقوع زلزله و سونامی در این کشور هشدار داد.
 • بهره ‌برداری ‌از هشت واحد صنعتی ‌فولاد توسط بخش ‌خصوصی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  تهران - دبیر ‌انجمن تولید‌کنندگان فولاد ‌ایران گفت: سال گذشته هشت واحد صنعتی فولاد با سرمایه گذاری بخش‌ خصوصی به بهره‌برداری ‌رسید.
 • احتمال تغییر قیمت آهن‌آلات بعد از تعیین نرخ سوخت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  ایسنا- رییس اتحادیه آهن‌فروشان کشور گفت: با مشخص شدن قیمت سوخت و آب و برق به ویژه نرخ حمل و نقل، احتمال تغییر قیمت آهن‌آلات در سال جدید وجود دارد.
 • بازار آهن در سکوت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  گروه بورس کالا- دیروز بازار غیررسمی همچنان شاهد ثبات قیمت‌ها بود. میلگرد خصوصی ها بدون تغییر نرخ در بازار غیر رسمی عرضه شد.
 • بالاترین میزان حمل محصول به مقصد مشتریان از سوی فولاد مبارکه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: در راستای بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص سال جهاد اقتصادی و با عنایت به مصوبات دولت مبنی بر تثبیت قیمت محصولات فولادی در سال جدید، شرکت فولاد مبارکه ضمن لبیک به پیام ارزشمند مقام معظم رهبری و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در روز شنبه 15/1/90 طی یک اقدام بی‌سابقه در طول عمر بهره‌برداری از شرکت فولاد مبارکه، بیش از 38 هزار تن محصولات فولادی توسط 1600 دستگاه تریلر و کامیون به مقصد مشتریان در اقصی نقاط کشور عزیزمان ارسال شد تا تولید کنندگان نیز در این عرصه جهاد دیگری به نمایش بگذارند.
 • ثبات قیمت در بازار آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  گروه بورس کالا- دیروز، میلگرد از ثبات قیمت برخوردار بود. در همین حال تیرآهن نوسان قیمت را در بازار تهران تجربه کرد؛ به گونه‌ای که سبد تیرآهن ریز(14،16،18) با رشد و هر شاخه تیرآهن 27و24 کاهش نرخ داشت. تیرآهن شاخه 22و20 از ثبات قیمت برخوردار بود.
 • اختصاص50 درصد از کل معاملات به کالاهای صنعتی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
  طی مبادلات سال گذشته در بورس کالا صورت گرفت - گروه بورس کالا - در سال 89 رینگ فلزی و معدنی با در اختیار داشتن 17/51 درصد از حجم معاملات و نیز سهم 92/59 درصدی ارزش، بیشترین میزان حجمی و ارزشی بورس کالا در این سال را به خود اختصاص داد. همچنین با توجه به آمار می‌توان نتیجه گرفت که در این رینگ 17 درصد از لحاظ حجمی و40 درصد از نظر ارزشی نسبت به سال قبل رشد دیده می‌شود.
 • پیش‌بینی چشم‌انداز مثبت بازار فولاد در سال‌جاری
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۶ فروردين
  گروه بورس کالا- زهرامسافر: سال گذشته برای فولاد سازان داخلی سالی بدون رونق اقتصادی بود و چشم‌انداز روشنی از آینده برای آنها وجود نداشت و اجرای یکی از بزرگترین طرح‌های اقتصادی دولت در آن سال باعث شد تا چالش‌های زیادی را با خود به ارمغان آورد که از آن جمله می‌توان به رشد حامل‌های انرژی و به تبع آن حمل و نقل که باعث افزایش هزینه‌های تمام‌شده تولیدکنندگان می‌شود، اشاره کرد.
 • شروع به کار فعالان بازار آهن تهران با نوسان قیمت‌ها
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۶ فروردين
  گروه بورس کالا- دیروز برای نخستین روز پس از تعطیلات نوروز نرخ آهن‌آلات از سوی فعالان بازار تهران با نوسان نسبت به آخرین روز مبادلاتی سال 1389 اعلام شد.
 • ثبات نرخ محصولات فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۶ فروردين
  گروه بورس کالا- طی معاملات دیروز میلگرد خصوصی‌ها همچنان بدون تغییرقیمت در بازار غیررسمی مبادله شد.