تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • تولید 427 هزار تن انواع محصولات فولادی توسط بخش خصوصی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۲ خرداد
  تولید انواع محصولات فولادی در بخش خصوصی کشور در اردیبهشت ماه امسال به 427 هزار و 500 تن رسید.
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 23 ( جهان )
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  هفته گذشته بازار سنگ آهن در ثبات بود و امید به بهبود بازار افزایش یافت. قیمت نقدی سنگ آهن خلوص 5/63 درصد 179 تا 181 در هر تن بود. خرید چین روز جمعه بالا رفت ولی پس از آن چینی ها تا سه شنبه به تعطیلات رفتند. ظاهرا رسیدن قیمت نقدی به پایین ترین سطح دو ماه اخیر چینی ها را به بازار کشانده است. متوسط قیمت معاملات هفته گذشته 174 تا 175 دلار سی اف آر چین بود.
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 23 ( ایران )
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  بیلت در هفته گذشته ، هفته تضادها بود. روز دوشنبه بعلت تعطیلی نسبی بازار هیچ خرید و فروشی نمی شد عرضه کنندگان بیلت به انتظار تحرکی در بازار نشسته بودند. در حالی که خریدارها هیچ تمایلی به خرید نشان نمی دادند قیمت بیلت سایز 150 میلیمتر در انزلی هر کیلو 725 تا 730 تومان پیشنهاد می شد ولی معامله ای صورت نگرفت.
 • افزایش چشمگیر صادرات ورق گرم ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- در ماه مه سال جاری ترکیه 227 هزار تن ورق گرم صادر نمود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 260 درصد رشد داشت. از طرفی درآمد حاصله از این حجم صادرات 170 میلیون و 300 هزار دلار بود که نسبت به ماه مه سال قبل 281 درصد بالا رفت.
 • بازار ورق مصر در انتظار بهبود تقاضا
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین افزایش قیمت ورق گرم در مصر به افزایش تقاضا کمک نکرد ولی با توجه به این که اخیرا بازار این کشور آرام بوده انتظار می رود به زودی خرید ها افزایش یابد.
 • کاهش صادرات بیلت ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرات بیلت ترکیه در ماه مه 6/46 درصد افت داشت و به 146 هزار تن رسید. در حالی که ماه آوریل این رقم 198 هزار تن بود. ظاهرا علت کاهش صادرات بیلت این بود که عرضه کننده ها به جای صادرات بیلت بخشی از آن را به میلگرد تبدیل نموده صادر می کردند.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 21 / 03 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
 • رشد قیمت 4 فلز ، افت نرخ 3 فلز در بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  گروه بورس جهانی – طی معاملات روز 9 ژوئن در بورس فلزات لندن، نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم و مس ارزان شد اما قیمت قلع و نیکل و روی رشد کرد.
 • کاهش نرخ بیلت فولاد در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز 9 ژوئن نسبت به روز ماقبل آن کاهشی بود.
 • التهاب بازار آهن به واسطه رشد نرخ ارز
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  گروه بورس کالا – اگرچه بازار آهن هفته گذشته را به لحاظ روزهای کاری، بسیار کوتاه و با سرعت پشت سر گذاشت اما نوسان قیمت‌ها بسیار زیاد بود. در پی اعلام یکباره قیمت ارز از سوی بانک مرکزی و رشد 100 تومانی نرخ دلار، سردرگمی‌بازار آهن که از 2 هفته قبل گریبانگیر معاملات شده بود به رشد یک‌باره و شدید در روز چهارشنبه منجر شد. این اتفاق باعث شد میانگین قیمت میلگرد سایز 14 تا 18 از رقم 880 تومان به 940 تومان برسد و قیمت تیرآهن 10 تا 20 هزار تومان در هر شاخه رشد کند.