تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ثبات بازار میلگرد خصوصی‌ها
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  گروه بنگاه‌ها - بازار غیررسمی فولاد در مبادلات دیروز از ثبات نسبی برخوردار بود. در این میان، برخی از فولادسازان خصوصی تولیدات خود را با اندکی کاهش قیمت در بازار غیررسمی عرضه کردند، اما اغلب نرخ محصولات خود را ثابت ارائه دادند.
 • عرضه نقدی میلگرد خصوصی با قیمت 850 تومان در بورس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: امروز عرضه فولادسازان خصوصی در بورس با ارائه میلگرد سه شرکت و با نرخ‌های جدید از سرگرفته می‌شود.
 • نوسان قیمت بیلت و میلگرد در بازارهای جهانی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  در هفته گذشته، قیمت بیلت در تعدادی از بازارهای جهانی، از روند صعودی و در برخی دیگر از آنها از ثبات برخوردار بوده است.
 • ثبات قیمت در بازار غیررسمی آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  گروه بنگاه‌ها - با تداوم یافتن روند کاهش قیمت آهن‌آلات در بازار تهران، فولادسازان خصوصی نیز اغلب تولیدات خود را با ثبات نرخ در بازار غیررسمی عرضه کردند.
 • تداوم کاهش قیمت میلگرد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  گروه بورس کالا - با کنترل بازار ارز و فروکش کردن التهاب در بازار، روند نزولی قیمت آهن‌آلات که از روز دوشنبه آغاز شده بود، ادامه یافت.
 • افزایش مصرف فولاد در امریکا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- در چهار ماه نخست سال جاری امریکا 24 درصد فولاد بیشتری نسبت به سال قبل مصرف نمود و این رقم نسبت به سال 2009 تا 63 درصد رشد داشت. البته هنوز 21 درصد از سال 2008 و آغاز رکود اقتصادی پایین تر است.
 • تاثیر فشار های تورمی بر بازار فولاد چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- تصمیم هفته گذشته بائو استیل برای کاهش قیمت برخی از محصولات فولادی جو بازار چین را منفی نمود و وضعیت را نامتعادل تر ساخت. این هفته بازار چین با جوی منفی آغاز به کار کرد. از طرفی خبرهای بدی در مورد نرخ تورم نیز در راه است.
 • بازار ورق ایتالیا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- از اواخر ماه مه بازار ورق ایتالیا ثبات داشته ولی خریداران هنوز در انتظارند تا ابهامات موجود در بازار رفع شود.
 • بازار ورق سی آی اس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته اخیر قیمت های پیشنهادی انواع ورق سی آی اس در بازار صادرات اعلام شد. سوراستال روسیه به بازار بازگشته و ام ام کا قیمت های جدید را به مشتریان شرق اروپا اعلام کرده است. البته اغلب عرضه کننده ها منتظر افزایش تقاضای مصرف کنندگان خارجی اند. در خاور میانه خریداران عربستانی، ایرانی و سوری تمایل بیشتری به خرید ورق سی آی اس نشان دادند ولی هنوز معامله چندانی بسته نشده است. افزایش تقاضای ترکیه نیز دور از انتظار نیست.
 • بازار ورق امریکا و اروپا نزولی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت ورق غیر پوششی در شمال اروپا و امریکا نسبت به هفته قبل کاهش یافته است. در جنوب اروپا اغلب قیمت ها ثابت بود ولی قیمت ورق تخت افت داشت. قیمت میلگرد اروپا نیز با ثبات است.