تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • آمادگی نیروگاه جدید ذوب آهن اصفهان برای تولید برق
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳۰ خرداد
  مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان از آمادگی نیروگاه جدید این شرکت برای تولید برق خبر داد.
 • ثبات قیمت میلگرد در امارات
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در بازار امارات از هفته گذشته تا کنون در 743 تا 762 دلار هر تن ثابت بوده است. از آنجایی که احتمال افزایش قیمت پیشنهادی کارخانه ها وجود دارد، عده ای از دست اندرکاران پیش بینی می کنند که قیمت ها در ماه جولای در همین حد باقی مانده و یا کمی افزایش یابد.
 • پیش بینی کارشناسان؛ تابستان داغ در انتظار معاملات فولاد در بورس کالا
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  کارشناسان با مشاهده معاملات فولادی ها در روزهای اخیر از ظهور نشانه های رونق در بازار فولاد و گرمی معاملات این محصولات در فصل تابستان امسال خبر می دهند.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 29 / 03 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
 • نیازی به خرید دست دوم ورق لوله از شرکتهای داخلی نداریم
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  خبرگزاری فارس: گروه صنعتی سدید اعلام کرد: هیچ نیازی به خرید ورقهای لوله های گاز ترش و شیرین از شرکتهای داخل کشور مانند تأسیسات دریائی بصورت واسطه نداریم.
 • کارخانه‌های جهان در انتظار ثبات قیمت فولاد در آینده
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش اخیر استیل ایندکس تعداد کارخانه‌هایی که در شمال آمریکا، اروپا و آسیا در انتظار ثبات قیمت‌ها طی سه ماه آینده هستند، نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.
 • افزایش ذخیره احتیاطی بانک‌ها در چین و تاثیر آن بر تقاضای فولاد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت مصرف‌کننده ماه مه در چین به اوج 34ماه گذشته رسید و بانک مرکزی چین را واداشت تا نرخ ذخیره احتیاطی بانک‌ها را برای ششمین مرتبه در سال‌جاری بالا ببرد و 5/0 درصد افزایش دهد، ولی نرخ بهره را ثابت نگه داشت. با این حال انتظار می‌رود این افزایش موجب رکود بیشتر بازار فولاد چین شود.
 • قیمت مقاطع همچنان کاهشی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  گروه بورس کالا - با کاهش نرخ رسمی ارز از سوی بانک مرکزی بازار آهن به‌رغم رشد قیمت‌ها در معاملات بورس کالا با کاهش نرخ مواجه شد.
 • تعطیلی کارخانه‌های تولید مقاطع اسپانیا در ماه جولای و رشد قیمت‌ها
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید‌کنندگان مقاطع در اسپانیا در نظر دارند تا تولید خود را به جای ماه آگوست در ماه جولای متوقف کنند که این موضوع به رشد قیمت‌ها در بازار کمک خواهد کرد.
 • مروری بر وضعیت بازار ورق در جهان
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- در ترکیه تقاضای ورق پس از انتخابات 12 ژوئن بالا نرفت. بازار رو به بهبود خواهد بود، ولی ظاهرا خریداران منتظر ثبات کامل روند بازار هستند. قیمت پیشنهادی ورق گرم در بازار داخلی از اوایل ژوئن 780 تا 800 دلار بوده است.