تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • رشد تولید فولاد در خاورمیانه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- پروژه های زیربنایی و بودجه اختصاص یافته توسط کشورهای جی سی سی به منظور ثبات اجتماعی منطقه منجر به افزایش تولید فولاد خام در خاورمیانه در دهه آینده خواهد شد.
 • افزایش تولید فولاد در آمریکا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- سطح تولید و نرخ بازدهی کارخانه ها در آمریکا نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است. بنا به گزارش انجمن آهن و فولاد آمریکا طی هفته منتهی به 25 ژوئن یک میلیون و 870 هزار شورت تن فولاد خام در آمریکا تولید شده و نرخ بازدهی کارخانه ها 5/76 درصد بوده که نسبت به نرخ بازدهی 76 درصد در هفته منتهی به 18 ژوئن که 1 میلیون و 860 هزار شورت تن فولاد تولید شده، بالا رفته است.
 • رشد جزیی قیمت میلگرد در چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در شرق چین اواسط هفته قبل از روند نزولی باز ایستاد و حتی تا روز جمعه کمی بالا رفت. ولی به نظر فعالان بازار این افزایش قیمت جزیی و موقتی است و نبود تقاضا اجازه بهبود بازار را نمی دهد.
 • افزایش واردات اسلب در آمریکا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- واردات محصولات نیمه تمام فولادی در آمریکا در ماه مه 760 هزار تن بوده که بالاترین حد طی چند ماه گذشته بوده است. اگر چه بخش عمده ای از این رقم اسلبی بوده که از برزیل به این کشور وارد شده اما در کل حجم صادرات محصولات نیمه تمام از دیگر کشورها نیز به آمریکا بالا رفته است.
 • افت بازار مقاطع سی آی اس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرکنندگان مقاطع سی آی اس به دلیل پایین بودن تقاضا، طی هفته منتهی به 24 ژوئن قیمت مقاطع خود را پایین آورده اند. افت 15 تا 20 دلار هر تن قیمت مقاطع در ترکیه نیز چاره ای دیگری جز کاهش قیمت را برای آنها باقی نگذاشته است. کمبود موجودی مقاطع ماه جولای هنوز منجر به افزایش خرید در بازار نشده است. بالا بودن تقاضا در شمال و غرب آفریقا نتوانسته روند نزولی قیمت ها را متوقف کند.
 • افزایش قیمت قراضه در آلمان
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در آلمان در ماه ژوئن به طور متوسط 11 تا 14 یورو هر تن افزایش یافته است. در حال حاضر عرضه قراضه به بازار محدود است.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 8 / 04 / 1390
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
 • افت نرخ مس و سرب و رشد نیکل، روی و قلع
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز 27 ژوئن دچار نوسان شد. در این روز مس، آلیاژآلومینیوم و سرب با کاهش قیمت روبه‌رو شدند، اما آلومینیوم، نیکل، قلع و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن افزایش داشتند.
 • افزایش قیمت از سوی تولیدکنندگان
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  گروه بنگاه‌ها- بازار غیررسمی آهن نیز متاثر از روند روبه رشد نرخ‌ها، افزایش قیمت را تجربه کرد. در معاملات دیروز، میلگرد برخی از شرکت های تولیدی با افزایش قیمت در بازار غیررسمی عرضه شد.
 • تداوم رشد قیمت آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۸ تير
  گروه بورس کالا- روز گذشته روند قیمت‌ها در بازار آهن همچنان صعودی بود.