تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • ناگفته‌های رییس سابق «خصوصی‌سازی» از واگذاری‌های جنجالی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  فارس- رییس ‌سابق سازمان ‌خصوصی ‌سازی در دومین بخش از گفت‌وگوی خود برای نخستین بار ناگفته‌هایی از واگذاری شرکت‌های فولاد خوزستان و مخابرات را مطرح و به ماجرای تبانی در واگذاری فولاد خوزستان اشاره کرد.
 • رشد قیمت پایه آهن دولتی در بورس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: همزمان با عرضه سبد ترکیبی ذوب‌آهن اصفهان در بورس کالا، بیش از 400 هزار تن تقاضا وارد بازار شد.
 • تداوم روند با ثبات نرخ محصولات فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بنگاه‌ها - دیروز روند قیمت مقاطع فولادی بخش خصوصی همانند روز ماقبل آن از ثبات برخوردار بود.
 • رشد قیمت آهن با تاثیرپذیری از بورس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بورس کالا – مبادلات دیروز بازار آهن با تاثیرپذیری از افزایش قیمت‌ها در بورس با رشد اندکی روبه‌رو شد. فعالان بازار معتقدند دلیل موجهی برای رشد قیمت در بازار وجود نداشت و تنها مبادلات بورس به خصوص محصولات ذوب‌آهن باعث این افزایش شد و از این رو برآورد آنها از آینده بازار همراه با ثبات است.
 • احتیاط چاشنی معاملات فولاد منطقه یورو
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  بازار‌های جهانی فولاد در نیمه سال 2011 و با نزدیکی به ایام تعطیلات و برنامه‌های زمانبندی شده تعمیرات کارخانه فولاد ساز روی همرفته آرام است اما با همه این تفاسیر در سال جاری علائمی ‌از رکود اساسی در همه جای دنیا به چشم می‌خورد.
 • اینفوماین گزارش داد: روند قیمت آلومینیوم در هفته گذشته افزایشی بود
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  قیمت آلومینیوم در هفته گذشته از 1.118 دلار برای هر پوند به 1.138 دلار افزاش یافت.
 • شکست انحصار جهانی بابومی سازی دستگاه ریخته گری فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  محققان اصفهانی با بومی سازی دستگاه ریخته گری فولاد به روش مداوم ، تولید فولاد خام را از انحصار کشورهای ایتالیا ، هندوستان،آلمان ، ژاپن و چین خارج کردند.
 • زمان پرداخت سود فولاد آلیاژی ایران اعلام شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  شرکت فولاد آلیاژ ایران اعلام کرده است کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که تا تاریخ 15 تیرماه جاری سهامدار این شرکت بوده اند، می توانند برای در یافت سود نقدی سهام خود به شعب بانک ملی مراجه کنند.
 • قیمت گذاری ماهانه سنگ آهن و بازار چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  از آنجایی که سه شرکت معدنی بزرگ جهان دارای ذخایر زیادی از سنگ آهن خلوص بالا در سراسر جهان هستند و دو سوم عرضه جهانی این بازار را در دست دارند همیشه قادر بوده اند تغییرات مورد نظر خود در سیستم قیمت گذاری و قراردادها را بر فولادسازان تحمیل کنند. چین که 618 میلیون و 640 هزار تن سنگ آهن در سال 2010 وارد نمود تا نیاز خود را برای تولید فولاد مرتفع سازد همچنان قراردادهای کوتاه مدت را نقد می کند و معتقد است به شرکت های معدنی اجازه می دهد سود بالایی به دست آورند در حالی که فولادسازان ضرر می دهند.
 • افزایش تمایل فولادسازان روس به سرمایه گذاری در بازار داخلی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- خبر ها حاکی از آن است که فولادسازان روس بیشتری تمایل دارند خطوط تولید جدیدی در داخل کشور تاسیس کنند و از سرمایه گذاری در کشور های خارجی پرهیز کنند چرا که هزینه های پایین در داخل روسیه حاشیه سود آن ها را بالا می برد.