تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • چشم انداز بازار فولاد اروپا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۰ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- یوروفر معتقد است بازار فولاد اروپا سال جاری و همچنین سال آینده رشد با ثباتی خواهد داشت ولی در سطحی عادی خواهد بود. البته واردات می تواند تهدیدی برای بازار فولاد این قاره باشد از این رو شاید فصل دوم سال برخی تعرفه های ضد دامپینگ اعمال شود. مصرف فولاد بخش مسکن اروپا طبق آخرین پیش بینی در سال جاری از 2/5 درصد به 6/6 درصد افزایش یافته . رشد بازار فولاد از بازاری صادرات محور به بخش سرمایه گذاری منتقل شده و برای فولاد خبر خوبی است.
 • رکود به بازار اسلب هم کشیده شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۰ تير
  مشتریان اسلب سی‌ای‌اس عقد هر نوع قرارداد جدید را به تاخیر انداخته، از بازار فاصله گرفته و به خلوت خود پناه برده‌اند.
 • میلگرد و تیرآهن بورسی 889 تومان شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۰ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: خریداران بورس کالا روز گذشته این امکان را پیدا کردند تا برای به دست آوردن یکی از دو عرضه ذوب‌آهن اصفهان رقابت کنند که در نتیجه، این رقابت باعث شد سبد میلگرد و تیرآهن این شرکت از نرخ پایه 855 تومان، در بالاترین رقم با قیمت 8889 ریال معامله شود.
 • ثبات نرخ فولاد از سوی بخش خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۰ تير
  گروه بنگاه‌ها - برای دومین روز متوالی قیمت فولاد در بازار غیر‌رسمی از روند باثباتی برخوردار بود.به‌رغم رشد قیمت آهن در بازار تهران، اما فولادسازان خصوصی تولیدات خود را بدون نوسان نرخ در بازار غیر‌رسمی عرضه کردند.
 • رشد قیمت میلگرد و تیرآهن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۰ تير
  گروه بورس کالا – در پی افزایش قیمت محصولات ذوب آهن در بورس کالا و رقابت کارگزاران برای آن، نرخ تیرآهن و میلگرد در بازار آزاد نیز با رشد همراه شد. در این روز قیمت میلگرد 5/1 درصد رشد کرد و نرخ تیرآهن نیز از 2 هزار تا 7 هزار تومان در هر شاخه نوسان داشت. البته نرخ تیرآهن سایز بالا برخلاف روزهای قبل، دیروز ثابت بود که به نظر می‌رسد رشد قیمت‌ها در بورس و کم شدن تفاوت نرخ بورس و بازار علت کاهش بازار‌سازی تجار روی این کالا بوده است.
 • افزایش نرخ آلومینیوم، نیکل و سرب در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۶ تير
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز 5 جولای افزایشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، مس، آلومینیوم، نیکل، قلع، سرب و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن با رشد مواجه شد.
 • جولان خصوصی‌ها در بورس کالا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۶ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: با غیبت عرضه‌های دولتی در بورس کالا، میلگرد 3 شرکت خصوصی روز گذشته در رینگ فولاد با نرخ ثابت معامله شد.
 • نرخ شمش و میلگرد ثابت ماند
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۶ تير
  گروه بنگاه‌ها - دیروز بازار مقاطع فولادی آرام بود. به‌رغم نوسان نرخ آهن در بازار تهران، خصوصی‌ها تولیدات خود را بدون تغییر قیمت در بازار غیر‌رسمی عرضه کردند.
 • نوسان نرخ تیرآهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۶ تير
  گروه بورس کالا – به‌رغم رکود بازار نرخ تیرآهن دیروز با نوسان همراه بود. در این روز نرخ تیرآهن در اغلب سایز‌ها با رشد 500 تا 23 هزار تومانی در هر شاخه مواجه شد،در همین حال سایز‌های 14 و 27 نسبت به روز قبل از آن کاهش یافت. به گفته فعالان، انحصاری بودن بازار این محصول باعث شده تا روند متفاوتی داشته و برخی مواقع حتی با جریان‌سازی برخی از تجار نوسان نرخ داشته باشد. بر خلاف تیرآهن، دیروز میلگرد با کاهش قیمت نسبت به مبادلات روز قبل روبه‌رو بود؛ گرچه این کاهش بسیار اندک بود.
 • بازار دیگر میزبان قیمت‌های فعلی شمش فولاد نیست
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۶ تير
  به‌رغم اینکه به دلیل نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان وضعیت بازار شمش در منطقه CIS طی هفته‌های گذشته چندان امیدوارکننده به نظر نمی‌رسید، با این حال قیمت شمش در سطح فعلی هر تن 650 دلار تحویل بنادر دریای سیاه ادامه دار شد و انتظار می‌رود که تا هفته آتی افزایش بهای‌این کالا در بازار را شاهد باشیم.