تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • افزایش قیمت مقاطع در ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - کارخانه ها در ترکیه قیمت پیشنهادی مقاطعی چون نبشی و ناودانی صادراتی خود را نسبت به قیمت 760 تا 780 دلار هر تن بالا برده و به 790 تا 800 دلار هر تن فوب رسانده اند البته حجم صادرات پایین بوده است.
 • تحویل اولین محموله بیلت بورس لندن به انبار نیواورلئان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بورس فلزات لندن اعلام کرده است که اولین محموله بیلت که شامل 3315 تن بیلت بوده وارد نیو اورلئان شده است. پس از شیکاگو و دیترویت، نیواورلئان سومین انبار بیلت تائید شده بورس لندن در آمریکا می باشد.
 • کاهش جزیی قیمت بیلت در شمال چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - قیمت بیلت در شمال چین پس از پشت سر گذاشتن روند صعودی از اواخر ماه ژوئن تا کنون، کمی پایین آمده است. اما با توجه به پایین بودن موجودی انبارها و بالا بودن ظرفیت تولید برخی از کارخانه ها، احتمال افت شدید قیمت ها ضعیف است.
 • پایین بودن تقاضای میلگرد در امارات تا سپتامبر
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - با کاهش فعالیت های ساختمانی در امارات به دلیل گرمای هوا، تقاضای میلگرد نیز در این کشور پایین آمده است. قیمت خرده فروشی میلگرد از هفته گذشته تا کنون در 735 دلار هر تن ثابت بوده و احتمال تغییر شرایط بازار تا اواخر ماه آگوست ضعیف است.
 • بازار سنگ آهن متاثر از حرکت بزرگان فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  طی هفته گذشته قیمت‌های نقدی سنگ آهن وارداتی چین در خرداد ماه هر تن 5 تا 8 دلار کاهش یافت. در بازار داخلی، قیمت کنسانتره سنگ آهن 66 درصد افت چشمگیری داشته است. در حالی که کنستانتره سنگ آهن 64 درصد هر تن 1 دلار افزایش یافته است.
 • موجودی پایین فولاد در امریکا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- خریداران فولاد در امریکا همچنان موجودی پایینی دارند و اکثریت انتظار دارند فروش فولاد و میزان تولید طی شش ماه آتی افزایش یافته یا حداقل ثابت باشد. برخی معتقدند موجودی انبار ها هنوز بالاست و قصد دارند موجودی انبار ها را بیش از این کاهش دهند. 75 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی معتقد بودند برای یک تا دو ماه موجودی دارند و مابقی برای کمتر از یک ماه موجودی داشتند.
 • بازار ورق امریکا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولادسازان امریکایی ورق گرم را در بازار نقدی حدود 740 دلار هر شورت تن و ورق سرد را 840 تا 860 دلار هر شورت تن درب کارخانه عرضه می کنند.
 • افت قیمت ورق سرد در آلمان
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق سرد آلمان نزولی است. نبود تقاضا قیمت ها را پایین آورده است. کاهش تقاضا موجب رقابتی شدن قیمت ها شده و در 600 تا 650 یورو هر تن درب کارخانه معامله شنیده شده است.
 • بازار ورق تخت شرق آسیا در رکود
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بین 4 تا 6 هفته اخیر قیمت ورق تخت صادراتی چین 20 تا 30 دلار در هر تن در شرق آسیا کاهش یافته چرا که بازار ورق منطقه در رکود است.
 • بازار ورق سی آی اس
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- در بازار ورق سی آی اس انتظار می ورد قیمت ورق گرم و سرد حداکثر تا ماه آینده افزایش یابد. افزایش قیمت در ماه رمضان و در زمان اوج تعطیلات تابستانی اروپا تا حدود زیادی به چین بستگی دارد که ظاهرا تولید فولاد آن بالا رفته است.