تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

آرشیو اخبار و مقالات


یافت نشد.
صفحه درخواست شده از سوی شما یافت نشد و یا شما دسترسی لازم جهت مشاهده این صفحه را ندارید.


 • تولید کنندگان میلگرد پاکستان به دنبال بیلت ارزان قیمت
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در پاکستان پیش بینی می کنند که بازار طی چند روز آینده پس از نا آرامی های سیاسی در این کشور که منجر به کاهش عرضه به بازار شده بود، به حال نرمال بازگردد. چشم انداز بازار میلگرد نیز طی 10 روز آینده مشخص خواهد شد.
 • بهبود بازار میلگرد و مفتول ترکیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مفتول در بازار داخلی ترکیه نسبت به قیمت 750 دلار هر تن طی هفته گذشته افزایش یافته و به 800 تا 810 دلار هر تن درب کارخانه رسیده است اما هنوز سطح تقاضا در بازار بالا نرفته.
 • ثبات قیمت مقاطع در آمریکا در ماه آگوست
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطع در آمریکا پس از افزایش محصولات یو اس استیل برای ماه جولای کمی بالا رفته است. البته هنوز این قیمت ها به طور کامل مورد قبول دست اندرکاران قرار نگرفته است.
 • چین و ترکیه جلودار بهبود تقاضای میلگرد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه و سنگ آهن در ترکیه و چین صعودی است چرا که تقاضای داخلی میلگرد بالاست. در هر دو کشور افزایش تقاضا تا حدودی به دلیل افزایش تقاضای خانه سازی است که به کمک رشد نقدینگی رخ داده است.
 • عقب نشینی بیلت در خاور دور
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار بیلت در خاوردور همچنان با تقاضای ضعیف روبروست. بیلت محصول ویتنام تحویل فیلیپین 660 دلار فروخته شده است شایعاتی در مورد 653 دلار هم شنیده شده. بیلت محصول روسیه تحویل فیلیپین 673 دلار و تحویل اندونزی 675 تا 680 دلار عرضه شده است. اکثر خریداران بخصوص تایلندی ها فشار می آورند تا بیلت را 5 تا 10 دلار ارزان تر خرید کنند.
 • بازار ورق در اروپای غربی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بازار ورق در اروپای غربی همچنان آرام باقی مانده است. ورق گرم کویل فوری 540 تا 560 یورو تحویل درب کارخانه پیشنهاد می شود. این در حالی است که همین محصول توسط کارخانجات جنوب اروپا ارزانتر ارائه می گردد.
 • شروع تنزل قراضه در ژاپن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - با شروع سرویس کارخانجات کوچک در ژاپن تقاضای قراضه کاهش یافته و به همین علت قیمت قراضه در ژاپن روند نزولی در پیش گرفته است.
 • بازار آرام ورق در امارات
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - حجم معاملات ورق در امارات با نزدیک شدن به ماه رمضان کاهش یافته است. به دنبال این امر قیمت ورق در بازار داخلی این کشور پایین آمده است.
 • عرضه و تقاضای فولاد به روایت فیچ
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بر اساس برآورد موسسه فیچ در نیمه دوم سال 2011 به علت تورم و عدم ثبات، عرضه و تقاضای فولاد کاهش خواهد یافت.
 • افزایش قیمت بیلت سی آی اس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بازار بیلت سی آی اس ساکت است اما به علت افزایش قیمت انرژی از یک سو و تعطیلی موقت بعضی از کارخانجات کوچک قیمت ها رو به افزایش گذاشته است.